Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az altató injekción kívül...

Tarnori kérdése:

Az altató injekción kívül milyen más lehetőség van kutyák elaltatására?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 20:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd a kutyákat akkor kezdj el velük foglalkozni.Napi 1-2-3 órát.

Ha nem hívd fel az állat védőket hogy vigyék el őket.

2014. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Hát amint mondtam, nagypapámat ápolom és 0-24 órás felügyeletet igényel, nincs időm sajnos arra, hogy foglalkozzak 2-3 órát naponta a kutyákkal.
2014. júl. 3. 15:36
 23/27 Platypus ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont egy olyan élethelyzet, amin szívesen segítenek az állatvédők, ha normálisan adod elő magad. Ha úgy kezded, hogy meghalt a nagymamád, a nagypapád pedig fekvőbeteg lett, és nem tudod ellátni a félvad kutyáikat, akkor nem ilyen negatívan csapódik le az emberekben. A kérdésed alapján az volt az első gondolatom, hogy na, még egy hülye aki altatni akarja a felelőtlenül bevállalt kutyáit. Az ilyennek senki sem segít tiszta szívvel. Viszont ezeket a kutyákat nem te vállaltad be, mások felelőssége szakadt a nyakadba és teljesen érthető ha az adott helyzetben nem bírsz vele. Ha már interneted van, akkor tegyél fel egy segítségkérést az összes létező állatvédős oldalra, facebook csoportba meg fórumra. Ha szépen, szerényen leírod mi a baj, akkor fognak segíteni. Vagy minimum megpróbálják. Csak ne az altatással mutatkozz be, mert azzal leírod magad rövid úton.
2014. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy a nagypapád fekvő beteg, őt ápolod stb..nagyon sajnálom, de biztos magadra is szánsz legalább egy két percet egy nap, fel rakni hirdetést a kutyákról, 1 percbe telik kb.. [link] itt van ez is pl..vagy felhívni az állatmentőket is ugyanígy 1 percbe telik..lehet, hogy nehéz azokkal a kutyákkal és nem jönnek ki jól egymással se, de biztos vagyok benne, hogy emiatt nem a halált érdemlik meg..lehet hogyha felraknád a netre, máris jelentkezne értük egy szerető álomgazdi, és meg is van oldva a probléma..
2014. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Félős kutyát szinte kizárt, hogy bárki is befogadna.


Nem kell napi két-három órát foglalkozni velük. Ha azt megtanulnád, hogyan ismerd fel a feszült helyzeteket és hogy hogyan állíthatod le a kutyákat (vagyis lenne tekintélyed azon túl, hogy félnek tőled), már békében élhetnétek együtt. Egy jó vezető kell a kutyáknak. Olyan persze van, hogy két kutya nem csípi egymást, de még az ilyenek is problémamentesen elélnek akár 20 fős falkában is. Ne arra gondolj, hogy ott kell majd ül-fekszikezni napi egy órát/kutya, hanem arra, hogy mindenféle sallang nélkül tudjanak a kutyák egymással és a családdal együtt élni.


Néhány alapítvánnyal én is felvenném a kapcsolatot, hátha tudnánk olyan önkéntest küldeni, aki segítene.

2014. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
milyen fajták?
2014. júl. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%
De igenis, szégyelld magad!!!!! Sajnálom, hogy ilyen emberek léteznek!
2015. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!