Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos német juhászt össze...

5 hónapos német juhászt össze lehet szoktatni kölyök cicával?

Figyelt kérdés
Okos kis kutya, de azért nagyon szeleburdi még. Nem bántaná a kiscicát, ha játszani akarna vele?
2014. júl. 2. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült egy 3 hónapos amstaffot egy 2 hónapos cicával :)

Néha rácsap szegény macska gerincére, mert játszani akar vele, ilyenkor a macska felpofozza. Nem bántják egymást.

Azért először felügyelet legyen. És nyugodtan kaphat a kutyád 1-2 taslit, ha túl eszetlen.

Figyelj, hogy a macska el tudjon menekülni a kutya elől. Ők sokkal nehezebben szocializálódnak, mint a kutyák.

2014. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk megtűrik egymást a kutyák-macskák. Van egy örökbefogadott kutyusunk,7húnaposan vettük magunkhoz. Nem tudom,hogy hogy volt szocializálódva azelőtt,de nemsokkal az ő hazaköltöztetése után hoztunk haza 2 kiscicát is. Elejében féltünk,hogy bántaná őket,de nagyon aranyosak együtt :) néha ő is begyorsul,és a cicusok meg félreértelmezik szegény kutyusom,de hát szerintem ez sok helyen előfordul... :D

Tehát...ha először csak úgy szoktatgatod őket egymáshoz,hogy ott vagy,és vigyázol a kutyusoddal,és ,,megmagyarázod" neki,hogy nem szabad bántani a cicát,akkor szerintem nem lesz gond :)

2014. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik barátoméknak van egy egyéves kan német juhász kutyája,és nemrég születtek az anyamacskájuknak kismacskái. Együtt alszik a kutya velük,és nyalogassa,meg szeretgeti őket. Pedig elég veszélyes,és nagydarab az állat. Volt,hogy rám is rámmordult,meg megkapta a kezem,pedig napi szintem ott vagyok náluk. A kismacskákhoz olyan óvatosan lépked oda,hogy tényleg összeszorul az ember szíve,ha látja,hogy képes valaki így,feltétel nélkül szeretni. Szerintem,ahogy az előttem szólók is mondták,ha felügyelettel szoktatod a két állaot egymáshoz,nem lesz gond. Rá lehet arra a kutyára kiabálni is,ha bántsa a macskát.
2014. júl. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!