Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lassan reagáló komótos kutyát...

Lassan reagáló komótos kutyát nem tudom sehogy rávenni, hogy gyorsabb legyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eleve lassú és megfontolt kutya, mindent megcsinál de csak úgy mint a csigák, szépen lassan, akár az ülésről van szó bármiről. A fekvésből marad volt amit először megtanult mert ha lefektetem az Istenért sem akart felállni még fel nem húztam.
2014. júl. 3. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen fajta, és mennyi idős?
2014. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
újfoundlandi 7 hónapos.
2014. júl. 3. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Az újfundlandik ilyenek, kis mackók. Nyugis kutya lesz, ne várj tőle nagy hiperaktivitást.
2014. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj ez, legalább tudod hogy nyugodt, nem agresszív.

Elmesélek egy sztorit.

Nápolyi masztiff (köztudottan halálnyugis, laza kutya), elvitték csibészeltetni. Nem tudta az ember felidegesíteni, nem bírták elvégeztetni vele a feladatot. Az istenért nem lehetett kihozni a sodrából, ütötték verték, meg se mozdult, mondhatni kiröhögte őket.

Végül a kutya gazdája kitalálta, hogy támadják meg őt. A csibészelő ember nekiment a kutya gazdájának, eljatszotta, hogy megüti, na nem kellett több! A kutya azonnal felugrott, leterítette a pasit és az egész fejét bekapta. Szerencsére volt rajta maszk. Nagy nehezen sikerült is leszedni róla.

Talán nem tartozik ide a sztori, de azért csak jelent valamit.

2014. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!