Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mit csináljak?...

Ilyenkor mit csináljak? Menhelyi szuka kutya, de nem kaptunk hozzá az ivartalanítást igazoló lapot.

Figyelt kérdés

Eddig nem is lett volna érdekes, de kutyasuliba mennénk és kapunk egy kis kedvezményt amennyiben bemutatjuk a lapot.

Mielőtt felmerülne a kérdés: igen biztosan ivartalanított. A kutyus kb. 4 éves (sosem lehet tudni), nálunk van majdnem másfél éve és nem tüzelt egyszersem.


2014. júl. 3. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

az oltási könyvében benne van az ivartalanitás, az időpontja, és az orvosnak pecsétje aki a műtétet végezte :)


a második oldalon, ahol irják a nevét, kinézetét stb

2014. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi sem kaptunk semmit pedig az ivartalanítás árát elkérték.

És az oltási könyvben sincs benne semmi.


Én is csak onnan sejtem, hogy eddig nem tüzelt egyszer sem.


Nekem azt ajánlották, hogy vigyem el ultrahangra (persze nem ingyen), mert a műtéti heg nem látszódik, és biztos ami biztos.

2014. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyen esetben visszamennék amenhelyre, és elkérném a papírokat. Ha nem tudnak adni, akkor elkérem annak az orvosnak a címét, aki megcsinálta. Elmennék hozzá, neki a számítógépben úgyis minden adat el van tárolva, tőle is kikérném a papírt. Ha senki se tud adni, akkor valószínűleg nincs is ivartalanítva.
2014. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!