Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből látszik, hogy egy kutya...

Miből látszik, hogy egy kutya tüzel? (rottweiler)

Figyelt kérdés
A tüzelést (nyilván lány kutyánál) csak a hüvelymegduzzadásról lehet észrevenni, vagy még másról is?

2014. júl. 2. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vérzik.
2014. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Vérzik nyugtalan vagy túlságosan izgatott de minden kutyánál más.
2014. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hm.

És akkor a kutya is el akar kóborolni, hogy pározhasson, vagy a kanok jönnek be? Szóval kb másfél méter magas kerítés, amit a lány nem ugrik át, azt a fiú átugorhatja?

2014. júl. 2. 20:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Odateszel egy vattapamacsot a hüvelyhez, ha egy picit is véres lesz akkor tüzel.
2014. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Általában a kanok jönnek, de hallottam már olyanról hogy a szuka is elkóborolt.Jobb ha ivartalanítod, hogy elkerüld a nem kívánt szaporulatot.
2014. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát egyszer szeretném hogy szüljön, mert törzskönyves rottweiler szuka, német vérvonal, hasban importált. A tenyésztő szerint érdemes fedeztetni egyszer, és a kutyus sem bánja meg.

Állítólag jó neki hogy szül egyszer.

Szóval akkor elzárom. Értem.

És várhatóan mikor tüzelnek először?

2014. júl. 2. 20:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem jó neki ha egyszer szül, csak megrövidíti az életét 2 évvel és irtó veszélyes. Ha tényleg érdemes rá akkor vidd kiállításokra és tenyész szemlére majd keress neki egy jó minőségű TK-s kant. Plusz csináld meg a kötelező szűréseket.
2014. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hülyeség h egyszer jó ha szül, NEM nem jó neki! És ha nem vagy tenyésztő, akkor inkább ivartalanítsd, mert ez így legyen bármilyen jó a szukád, szaporításnak számít!
2014. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom.

De én nem szeretném ivartalaníttatni, inkább elzárom meg minden, de ha ivartalaníttatom nem jön ki jól más lány kutyákkal sem.

tapasztalatból tudom, volt már egy labradorom, ivartalanítás előtt nagyon szívesen játszott már kutyákkal, de ivartalanítás után gyökeresen megváltozott, nem olt olyan játékos sem.

Ivartalaníttatni nem fogom.

Köszönöm a válaszokat! :)

Szóval akkor ne pároztassam? mindenképp megrövidíti az életét?

2014. júl. 2. 21:09
 10/15 anonim ***** válasza:
Én szukám semmiben se vátozott ivartalanítás után, de akkor ha nagyon nem akarod zárd el, jobb mint ha leellene és nem tudjátok a kölyköket hova rakni, esetleg a szuka hal bele az ellésbe
2014. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!