Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó kutyás tábor 2010-re?

Jó kutyás tábor 2010-re?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
2010. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen kutyád van, én terelő táborba szoktam menni de tavaly elmaradt, és frizbi tábor volt helyette! És szokott lenni etológia tábor, Top Mancs szervezi, ott is voltam már és nagyon jó! Csak az a baj, hogy mindig más a helyszín, és így lehet hogy túl messze van épp abban az évben.
2010. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne :) Meg, hogy külföldiként részt lehet e venni egy ilyen táborban.
2010. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, én már 5 éve járok és mindig voltak külföldiek!
2010. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék menni idén, tavaly úgy volt, hogy megyek a Top Mancs táborába, de aztán nem jelentkeztem, mert nem tudtuk még biztosan a nyaralás időpontját.
2010. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lesz Cerberos tábor, Délegyházán, júniusban. Sátorban 9400 Ft 4 éjszaka, félpanzió igényelhető plusz 6400-ért. Lehet faházban is aludni, az drágább, de most nem tudom, mennyi. Infok a honlapon!
2010. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a z-kutyasuli rendez tudtommal idén is rendez tábort a tavalyin voltunk nagyon jó volt.szerintem az ideiről már fent vannak az infok a honlapjukon....
2010. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!