Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megfelelő lenne...

Szerintetek megfelelő lenne számomra ez a kutyás tábor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok és van egy keverék kutyám (sajnos nem ivartalnitott,de már gyűjtöm a pénzt) és apu ezt a tábort találta nekem:

[link]


Szerintetek ez jó tábor?Esetleg tapasztalat az e féle táborokról?Vagy tudtok ajánlani mást??

Fontos,hogy a korhatár a 14 év körül legyen,mert szerintem ez számit ha már ennyi pénzt rászánok akkor ne 20on évesekkel tölstem el,mert szerintem nem kiváncsiak rám meghát értitek :D

És attól mehetek,hogy nem ivartalanitott??2 éves!Kérdezzetek és válaszolok,ha valami nem tiszta.


2010. jún. 28. 22:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%
szerintem nagyon jó ez a tábor mivel a kutyádat is viheted és külön boxokban lesznek ,meg taníthatod bármire és még te is szorakotol,no meg még strandra is mentek ez szerintem nagyon jó csak ha egy tábora van pénzetek akkor ivartalanithatnátok már a kutyátokat szerintem csak olyanok viszik a kutyát kinek ivartalanitva van hogy ne legyen baj a kutyából
2010. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Igen,de az ivartalanitást nekem kell fizetni ezért nem kéne leszolni..

Igen erre van pénzünk mivel a szüleim évközben mindig tesznek férre a táborra,mert apukámnak fontos,hogy mennyek :)


De én nagyon félek ettől,hogy a kutyámat is viszem :/

2010. jún. 28. 23:08
 3/30 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a választ :)
2010. jún. 28. 23:08
 4/30 anonim ***** válasza:
szivesen!amugy nem le szolni akartalak csak adtam egy tipet és én is félteném a kutyám de csak akkor félteném ha tüzel vagy valami amugy nem:)azért ez kicsit gáz hogy neked kell fizetni 14 évesen az ivartalanitást azért egy kicsit legalább a felét fizethetnék a szüleid mert elég huzos z ára
2010. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Végülis megértem őket,hisz az én kutyám az én felelőséggem és úgy nézz ki ,hogy kipotolja anya ami kimaradt.És ha még msot ivartalanitom akkor júl. 25.én már vihetem a táborba??Vagy mennyi a "felépülési" idő?


Jó ssemmi baj énse akartam b.unkó lenni. :)

2010. jún. 28. 23:20
 6/30 anonim ***** válasza:
hát szerintem viheted ha most ivartalanitod akkor viheted már mint kb 2-3 hét a felépülése ugyhogy viheted addigra mire kezdödik a tábor:)!és semmi baj nem voltál bunko:)
2010. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
egy honap alat böven felépün söt fele annyi idö alatt is
2010. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Úgyis holnap megyek oltásra a kutyámmal és megérdeklődöm.Úgyis olyan pici városban lakom,hogy (szinte)SENKI nem ivartalnitja a kutyáját (ezt az állatorvos mondta) hátha kedvezményesen megkapom,annyira aranyos mindig velem ez a néni.de nemfogom megkérdezni az elég nagy pofátlanság lenne.

De térjünk vissza a tárgyhoz.VÁROM MÉG A VÁLASZOKAT!

2010. jún. 28. 23:30
 9/30 A kérdező kommentje:
És ha nem ivartalanitom akkor else vihetem?Vagy akkor mlesz??Az NAGY baj lenne??Volt már valaki úgy??
2010. jún. 28. 23:34
 10/30 anonim ***** válasza:
én vagyok megint mondom nem muszáj ivartalanitani hacsak nem tüzel de adhatsz neki kutyáknak való fogamzás gátlo tabletát és nem lesz terhes enyi az egész:)!
2010. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!