Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy cseh farkas...

Szeretnék egy cseh farkas kölyköt, milyen árra számítsak egy tenyésztőnél?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 14:19
 1/5 sippara ***** válasza:
67%
Több százezer forintra és nagyon-nagyon komoly szűrésre számíts, ugyanis hála az égnek alig-alig adnak el kutyát a saját köreiken kívülre.
2014. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestél már a google-n, vagy csak láttál egy képet egy kölyökről, és eldöntötted, hogy ilyened lesz? Kennelek weboldalait nézegtted már? Teljesen mindegy, milyen fajta kutyáról van szó, a tenyésztett mindig nagyon drága, 100ezer forint felett szokott lenni, szaporítottat pedig 20-60-ezerig szoktak adni.

Ez a kiskoma pl 160ezerbe kerül, neves szülők, neves kennel;

[link]

2014. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vajon miért hirdet ilyen oldalon?
2014. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

már régóta szeretnék egy ilyet

sokat olvastam már utána és nagyon beléjük szerettem

az egyik legcsodálatosabb állatok a farkasok után(számomra)

tudom, hogy hatalmas szakértelem kell a helyes neveléshez, de mindent meg fogok tenni, hogy megfelelő nevelést kapjon és otthon érezze magát nálam


mindenképpen tenyésztőtől akarok venni, tehát olyan magánszemély kizárva aki megbízhatatlan, nem látható semmilyen bizonyíték, hogy nem korcsot ad el illetve ért ahhoz amit csinál

tehát szeretnék mindent a legjobban csinálni


tudtok valamit ajánlani ?

2014. júl. 3. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Crying Wolf kennel tűnt nekem eddig a legmegbízhatóbbnak. Érdeklődj, kérdezgess tőlük, menj el hozzájuk, aztán majd meglátod hogy neked való-e ez a kutya. Sajnos nagyon nehéz velük, nem tapasztalatból beszélek, de borzasztóan erős bennük a farkas ösztön, gondold meg jól!
2014. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!