Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Farkashoz hasonlító kutya ami...

Farkashoz hasonlító kutya ami nem olyan drága mint a Saarlosi és a Cseh-Szlovák farkaskutya?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 00:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
szibériai husky:) vannak nagyon farkasszerű színváltozatok ^^ kedvenc kutyám. esetleg alaszkai malamut, de az már nehézkesebb, kevésbé farkasszerű. vagy mondjuk lajka.
2011. dec. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Németjuhász. Hitler kedvenc kutyafajtája volt, mert tetszett neki, hogy annyira hasonlít a farkasokra. A Führer nem tévedhet :)
2011. dec. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Megint nem az a lényeg, hogy milyen tulajdonságai vannak, hanem hogy milyen a kinézete. Meg persze olcsó legyen. :(((
2011. dec. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Hat amugy a nemet juhasz nem hasonlit a farkasra, max az alkata, de azt is mar elcsesztek a tenyesztok, tulsagosan lenn van a fara es csomo csipoproblemas van koztuk. Sztem az ordas szineztu huskyk a legszebbek, es a szemelyiseguk is fuggetlenebb, onallobb, mint egy nemet juhasz ami nagyon emberkozpontu.
2011. dec. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Nekem husky-német juhász keverékem van, meglehetősen hasonlít egy farkasra. Szerintem keverékeket nézz, egyediek, nem betegesek. Az enyémnek áldott jó természete van, de ez már csak extra :D
2011. dec. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Aki ilyen kérdést tesz fel annak nem való semmilyen élő kutya max. plüss, abból is vannak nagyon aranyosak ki lehet rakni kocsi műszerfalára vagy kalaptartóra, esetleg otthon a kanapé kartámaszára.
2011. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Ne kinézet alapján válassz.

Mert ha vennél egy Husky-t pl csak mert "farkasosan" néz ki...háát a fejedre nőne.

2011. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
A kérdező farkashoz "hasonlító" kutyát keres, de nem mondta, hogy külső vagy a belső esetleg mind a két tulajdonsága alapján. Mert ha kell neki a farkas független gondolkodása, akkor miért ne husky? De igaz, hogy csak azért mert szép a pofija még nem kell megvenni egy kutyát.
2011. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ha az ember jó természetű, nyugodt kutyát akar, akkor angol bulldogot vesz... és ha valakinek az nem tetszik? én pl nem szeretem az ilyen műkutyákat. mostanság rengeteg ember vesz yorkshire terriert is. a személyisége miatt? nem... hanem mert cuki (szerintem mondjuk egyáltalán nem cuki). szóval én tökre megértem, hogy valami szép kutyát szeretne, csak tájékozódjon előtte arról, hogy meg tudja e adni a huskynak azt, amire vágyik. sok séta, nagy kert, állandó foglalkoztatás.
2011. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nézzél szét menhelyeken!
2011. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!