Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen következménye van...

Milyen következménye van annak ha kiválò minőségü táphoz rosszabat keverek (közép kat. ) és ugy adom a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Szőre szép lesz ,jò kondiba lesz? Azért teszem ezt mert igy jobban kijövök. De néha kenyeret maradékot is kap.
2014. júl. 4. 13:37
 1/7 anonim válasza:
16%

semmi!

A kutya az KUTYA! -ha nem valami perzsacica-

Még az alsó kategóriás tápon is elvan, csak teljes tápértékű legyen..

!!egyébként a kutya nem egy gép, szeretni, símogatni is kell!

2014. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
A rossz minőségű tápban nincs semmi tápláló, a kutya ép csak, hogy nem hal tőle éhen, hanem felvesz belőle valamicske tápanyagot. Kenyér és maradék a legrosszabb amit lehet neki adni, de talán egy fokkal jobb mint a pedigree. Amúgy meg vannak közép kategóriás tápok is amik olcsóbbak de úgy ahogy jó minőségűek.
2014. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mind a két tápot kipróbálod külön-külön és mind a kettő megfelelő a kutyának (kaka mennyisége, minősége, kondíció, szőr, érzékenység), akkor keverheted. Én mondjuk inkább megpróbálnék neki valami olyan tápot adni, ami jó minőség és árban is megengedhetetem magamnak. Nekem sem futja 1500 Ft/kg-os tápokra, de találtam olyat, ami 700 Ft-ból megvan és megfelelő. Mi a jobbik táp, amit etetsz?
2014. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 KGabi0000 ***** válasza:
0%
Semmi,egyébként mi baja lesz a kutyának a maradéktól?Az én kutyám is sokszor kap maradékot és még soha semmi baja nem volt.Ha valakinek nincs pénze méregdrága kutyatápra,akkor a kutyája sovány és alultáplált?Régen nem is volt kutyatáp,mégse haltak éhen a kutyák!Ma is csak azok a kutyák nem bírják megenni a agyontenyésztettek,mint például a yorkie,pincsik stb.
2014. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Flatazorban találtam meg a jó tápot, nem túl drága 800-900ft kg. Már sok fajtával kisérleteztem. Maradékot meg minden nap kap mert imádja, adom neki akkor egyfajta desszertként. De arra figyelek hogy ne hizzon el
2014. júl. 4. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megspékeled a tápot maradékkal, akkor jóval kevesebbet adjál a tápból. Amúgy, mit jelent nálad a -maradék-?
2014. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
maradék , pl ebédre túrostészta volt marad kap például marad rizs kap stb...
2014. júl. 4. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!