Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb közép-ázsiai/...

Melyik a legjobb közép-ázsiai/komondor kennel (munkakutya)?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, öv-re vásárolnánk.

Ezen a két fajtán gondolkozunk, még nem tudjuk, hogy melyik lenne a jó.

Előre is köszönjük.



2014. jún. 6. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért szántani akarsz vele,vagy mi?
2014. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?? őrző-védő feladatra kell.
2014. jún. 6. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz őrző-védő feladat alatt?
2014. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt, hogy védjen egy telepet az idegenektől, természetesen ne úgy, hogy súlyos kárt okozzon bennük, hanem nyugodtan engedje be őket..csak ki már ne:) Jelezzen ha valaki érkezik, és ha úgy ítéli meg, hogy a gazda veszélyben van, akkor cselekedjen belátása szerint.

Olyan helyre kéne, ahol előfordulhat a betörés, a lopás, és az emberi erőszak. Természetesen tanítva lenne.

2014. jún. 6. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Tanítani nem kell.


Viszont ez a be igen, ki nem nem mindig működik. A legtöbb kutya be sem engedi az idegent.

2014. jún. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem engedi be, nekem mindegy, csak ne törjenek be. Egyébként azért írtam, mert láttam videókat, hogy beengedi az idegent (aki beöltözött betörőnek), de nem engedi utána se ki, se be. Csak innen gondoltam, de a lényeg az, hogy ne vigyenek el értékes dolgokat..
2014. jún. 9. 21:57
 7/7 A kérdező kommentje:
És tudom, hogy ha valaki nagyon be akar törni, az úgy is betör, de elrettentésnek pont jó, mivel inkább csak ilyen nyominger emberek törnek be a környéken...volt már egy kutya, ő nagyon jól tudta védeni a területet, pedig nem volt se törzskönyves, se őrzőfajta, mert labrador keverék volt:D
2014. jún. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!