Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámma...

Hogyan tanítsam meg a kutyámmal, hogy hova pisiljen, kakiljon? ( tobbi lent)

Figyelt kérdés
Egy Golden retrieverunk van, es vele szeretnénk megtanítani, hogy a kertben hova pisiljen, kakiljon. Tudom, hogy a Goldenek nagyon tanulékonyak, ezért akinek van tapasztalata/otlete ezeknél a kutyáknal megköszönném, ha írna :)( kertes házról van szo, nem panelrol)
2014. júl. 5. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem labim van.Már kicsi korától kezdve mondogattuk neki, amikor kakilt akkor kaki, amikor pisilt akkor pisi.És napközben párszor odamentünk arra a helyre ahova szerettük volna hogy végezze a dolgát, s amikor odaértük, mondtuk neki hogy pisi, kaki.Mindig mondogattuk neki, s ma már este ami előtt bezárjuk a két ház közé (nem normális szomszédok nehogy mérget dobjanak át) mindig mondjuk neki a "kívánt helyen" hogy pisi, és akkor pisil. :) Valahogyan csak leírtam. :)
2014. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ertem. Koszonom szépen ! :)
2014. júl. 5. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy naponta min. kétszer (reggel és este) megfogod és kiviszed sétálni. Így kerttiszta lesz.
2014. júl. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!