Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Lézerrel szabad játszanom...

SOS! Lézerrel szabad játszanom a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre egy olyan lézeres lámpával,hogy mikor a földre világítottam a kutyusom mindig próbálta elkapni, futott utána és nagyon érdekelte a játék. Legalábbis eddig bármit próbáltam csak ez keltette fel nagyon az érdeklődését, persze a kiskacsák mellett...

Szabad olyannal játszania?Mert azért mégiscsak az nem 'létezik'az nem baj?


2014. júl. 1. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze.

De azért "szemműtéteset" ne játssz vele. :)

2014. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem inkább ne próbáld ezt többször, nehogy még a végén kihulljon a kutyus szőre. Jobb megelőzni a bajt.
2014. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
évek óta játszok ilyennel a kutyámmal, és eddig minden szőrszála megvan :) szerintem nyugodtan :)
2014. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

És a fogai sem estek ki tőle? Megvan még mind a 4 lába?


Akkor szerencsés vagy.

2014. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy ne ez legyen az egyetlen fárasztása, és te döntsd el, hogy mikor kezditek, és mikor fejezitek be, mert bizonyos kutyák elég könnyen 'függővé' válnak.
2014. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, megnyugodtam:D

Szerintem nem lehet tőle baja, pici piros pont,rá se világít a szőrére csak fut utána:D Azért gondoltam hogy nem jó nekik,mert ez ugye csak egy kép , egy 'semmi'ami után rohangál..xD

2014. júl. 1. 16:15
 7/7 anonim válasza:
Szerintem se lesz semmi baja tőle, a barátnőm macskájával szoktam én is játszani így. De arra tényleg vigyázz, hogy a szemét ne érje a lézer, mert károsodhat tőle.
2014. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!