Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor születnek meg a kiskutyák?

Mikor születnek meg a kiskutyák?

Figyelt kérdés
Amerikai staffim van,3 éves lány és voltunk fiú kutyánál párszor, voltuk állatorvosnál és azt mondta hogy talán 4 kutyát lát ultra hangon de lehet több is, na most már 68.-ik napba vagyunk és semmi se történik mit csináljak? Állat orvos azt mondja hogy 2-3 napot ráhúzhat.. szerintem már elég sokat ráhúzott, kérlek segítsetek akinek van ilyenbe tapasztalata..Köszönöm!

2014. júl. 6. 21:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem kell agyatlanul,nulla tudással szaporítani.Én keresnék a helyedben egy másik orvost és vele is megnézetném.Mivel össze-vissza fedeztettétek,nem biztos,hogy pont akkor fogamzott meg,mikor hiszitek.
2014. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem unalomból fedeztettük, hanem mert mindig állterhes volt és orvos ajánlotta vagy operáció vagy megpróbáljuk egyszer fedeztetni és lehet hogy többet nem lesz állterhes, és pontosan felírtuk a napokat is melyik napokon volt kutyánál.
2014. júl. 6. 21:49
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem az ivartalanítást választottátok ha megkérdezhetem? Ennyire gazdagok vagytok?
2014. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Heló, nekem 60 nap alatt születtek meg és 3-szór vittem a szukához a kanimat, és 7 db kiskutya lett :)))
2014. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

jah mert egy rutin műtét (kb 20k) kevésbé megterhelő mint egy vemhesség fuck logick

gyártsátok még igy sincs elég kutya a menhelyen

2014. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

3. válaszoló nem szerettük volna operáltatni féltünk hogy valami baja lesz...


Azt nem értem most miért mindenki kötekedik mint hogy inkább segítene akik kutyát tenyésztenek biztos profin kezdték igaz?

2014. júl. 6. 21:59
 7/26 anonim ***** válasza:
55%

Ők éveket mind megcsinálták;

Tenyészszemle

Kiállítás

Szűrni a kutyákat

Kennel név kiváltás

Sokat kell hozzá tanulni

2 hétig otthon kell lenni az alommal

Herpesz oltás kell a mamának, jó minőségű táp

Chip,oltás,törzskönyv a kicsiknek

Infra lámpa,ellető láda a szüléshez

3 ultrahang

Genetikai vizsgálatok

Hirtelen ennyi jut eszembe december még kell egy csomó minden

És ha a mamában megakad a kicsi császár amikhez készen létben áll az orvos

Ha elmegy a teje még éjjel is 2 óránként kell etetni.

És rengeteg tapasztalat kell hozzá.

És elég erő ha meghal egy kiskutya.


És a jól választott kan aki a szuka hibáit egyensúlyozza és javít a fajtán.

2014. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Fogjátok már fel!Nem sajnáljuk a pénzt a kutyára 4 kutyánk is van és mind húsos kutya majdnem minden nap külön van főzve nekik.
2014. júl. 6. 22:02
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

azért mert ez hülyeség

egy rendes orvos kb fél óra alatt végez a műtéttel, utána még egy szuri, 10 nap mulva varrat szedés aztán kÉSZ!

Most meg itt pánikoltok mhogy ne legyen semmi baja, mert ezek után lehet császár is ami lehet veszélyesebb, és sokkal drágább, vagy elpusztultak benne a kölykök amibe az anya is percek alatt bele pusztul, és gyártsátk a menhelynek a kölyköket akik már igyis dugig vannak az ilyen kölykökkel. meg volt a rendes szűrés? oltások? végig alatta? törzskönyv? ezek után lehetnek bármi örökletes bajai a kölyköknek

szal gartula, és ajánlom viddel másik dokihoz mert ez már nem 2-3 nap hanem 4...

2014. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Van pénzetek a kutyára, de baromi felelőtlenek vagytok. És ha meghaltak benne a kölykök? Hullamérgezést kap és reggelre nem lesz kutyád. A vemhesség és ellés MILLIÓSZOR veszélyesebb mint egy rutinműtét. Az orvos is idióta, meg ti is.
2014. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!