Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor születnek meg a kiskutyák?

Mikor születnek meg a kiskutyák?

Figyelt kérdés
Amerikai staffim van,3 éves lány és voltunk fiú kutyánál párszor, voltuk állatorvosnál és azt mondta hogy talán 4 kutyát lát ultra hangon de lehet több is, na most már 68.-ik napba vagyunk és semmi se történik mit csináljak? Állat orvos azt mondja hogy 2-3 napot ráhúzhat.. szerintem már elég sokat ráhúzott, kérlek segítsetek akinek van ilyenbe tapasztalata..Köszönöm!

2014. júl. 6. 21:35
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Elvittük ma két dokihoz is elvittük egy ismeretlenhez az egyből megakarta császározni mondta mennyit kell fizetni stb stb


Utána elvittük a régi orvoshoz ő mondta hogy még nem kell császározni kivizsgálta rendesen és azt mondta hogy még két kutya biztosan él benne és hogy még várjunk vele keddig ha semmi nem történik akkor szerdán lesz a császár.

2014. júl. 7. 16:52
 22/26 anonim ***** válasza:

de akkor 2 elpusztult benne? akkor nagyon könnyen kaphat hulla mérgezést

én nem tudnák várni szerdáig inkább most :/

2014. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ő most csak kettőt talált benne ultrahanggal nézte de mondta hogy lehet van több is csak valahogy úgy vannak benne hogy ő nem lássa.
2014. júl. 7. 18:01
 24/26 anonim ***** válasza:
Ennyi eszetek van,hogy visszavittétek a régi idiótához?Gratulálok!Igaza volt a másik dokinak,lehet benne halott kölyök attól,hogy az a pancser csak kettőt látott benne.Sajnáljátok a kutyátokra a műtét árát.Nem baj,gödröt ingyen tudtok neki ásni az udvaron.
2014. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Az az orvos, aki műtét helyet VEMHESSÉGET ajánl, vajon az állatok egészségét és biztonságát nézi - e vagy a pénzt? Gondolkozz ezen el. A kiskutyák a 63. nap körül születnek meg. Nos, a 68 már egy kicsit soknak tűnik, én is csak azt tudom javasolni, hogy vigyétek el a dokihoz és mivel a kutyád elpusztulhat hullamérgezésben, jó lenne, ha egy olyan állatorvossal nézetnétek meg, aki hajlandó elvégezni a császárt. Abba már nem akarok belemenni, hogy micsoda felelőtlenséget csináltál, amikor vakon belevágtál ebbe, a többiek már - jogosan - kiosztottak.
2014. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Beszéltünk a fiú kutya gazdájával és azt mondta hogy ő is fel írta mikor voltunk náluk a lánykutyánkkal és mi a utolsó dátumot elfelejtettük felírni és most ahogy számoltuk ma van a 63.-ik nap az utolsó pároztatástól.
2014. júl. 8. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!