Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden évben ajánlott a...

Minden évben ajánlott a kombinált oltás a kutyáknak? Gyerekkoromban volt kutyám, akkor még csak kölyökként kapta meg 3x, és egész életében nem kapott többet. Most új oltási rend van?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Régen is évente ismételték a kombit. Csak éppen nem volt divat jó sok gazdánál.
2014. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden évben jött az állatorvos, soha nem említette, hogy ismételni kellene az oltást. Még jó, hogy nem lett beteg szegény kutya. :-( Milyen nemtörődöm orvosok vannak...
2014. júl. 7. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
mi évente 3 oltást ismétlünk: a veszettség ellenit, a parvó ellenit és a kombinált oltást, és 7 éves a kutyusom,szóval szerintem kérdezz rá a dokitoknál, ártani nem árthat
2014. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kötelező csak a veszettségi.Minden más a gazdára van bízva. A kijáró, tömeges oltást csináló orvosok igyekeznek minél gyorsabban túl lenni az egészen. Bár elég botor az az orvos, aki nem említi a kombináltat. Hiszen az is egy bevétel lenne neki.
2014. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szilvi & Argos ***** válasza:

3-as válaszoló!

1 éven felüli kutyáknak nem kell külön parvo elleni oltás, mert az a kombiban benne van!!! :)


Előző (első) kutyám csak élete utolsó 2 évében volt az enyém...kölyökként megkapta gazdáinál az oltásokat, aztán jórészt csak veszettségit kapott...utolsó két évében én adattam neki kombit :)


Mostani kutyám 1 éves koráig az előző gazdiknál és nálam megkapta a szükséges oltásokat. Aztán vhogy úgy alakult, hogy tavalyik minden második évben lett oltva kombival...:D tavaly és már idén is kapott és fog is évente :)

2014. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a miénkben nincs mert megnéztem most az oltási könyvét és teljesen másnevű és szinű matrica van, persze nem értek hozzá lehet nem is parvó ellen kapja >.< na majd legközelebb rá kérdezek a dokinknál :)
2014. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!