Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon perverz ötlet, hogy a...

Nagyon perverz ötlet, hogy a szuka kutyusomnak minden séta előtt leragasztanám a nyílását, így a fiú kutyáknak semmi esélye nem lenne?

Figyelt kérdés
Ivartalanítás-ellenes vagyok, valószínű nem fogom műttetni, mert nem muszáj, ezért gondolkoztam el ezen a megoldáson? Légyszi, ne oltsatok le!

2014. júl. 7. 22:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen kutyabugyik direkt erre, inkább olyat vegyél.
2014. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi, de úgy látom elnéztem a kategot! :) Valaki jelentse már be, hogy átkerüljön az Állat kategba! Köszönöm!
2014. júl. 7. 22:34
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
De, leoltunk, mert hulyeseget csinalsz. Ha nem akarsz kiskutyakat, ivartalanittasd, kulonben a nemkivant szaporulatot neked kell majd 'elintezni'. Arrol nem beszelve, hogy a kutyanak is szenvedest okozol, amikor tuzel, kozben meg te jofejsegbol leragasztod, a kanok ugyanugy raugranak... a szagokat nem tudod leragasztani, iq huszar.
2014. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%

Na, most jön a sok ivartalanítás párti gyagyás.

Ha semmiképp nem akarod ivartalaníttatni, akkor vannak spray-k, bugyik (bár én 10 percig röhögtem, mikor láttam egy ilyet). Ha pedig tüzel a kutya, akkor ne vidd el sehova és gondoskodj róla, hogy kan ne jöjjön be hozzá.

És nehogy leragaszd!

2014. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Olvasnivaló: [link]
2014. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Feltételezem, hogy halálosan kamu a kérdés, de ha esetleg mégsem, mert én már semmiben nem bízok:

Nem perverz, hanem nettó hülye az ötlet. Az miért nem jó, ha egyszerűen vigyázol a kutyádra, hogy ne dugják meg? Meg egyébként mivel tervezted leragasztani, ami elég stabil, hogy állja a rohamot, de nem tépi le a kutya összes szőrét, amikor leveszed? És mit gondolsz, hogy fog úgy pisilni a kutya? Egyáltalán, hogy jutnak ilyenek az eszedbe, és miért nem képzeled el magad előtt a megvalósítást, mielőtt marhaságokat kérdezel?

2014. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk ha ragasztgatáás helyett egyszerűen csak nem vinnéd kutyák közé amíg tüzel? Ha egy leragasztgatott tüzelő szukát kihoznának a futtatóra, én tuti elzavarnám a gazdájával együtt! A tüzelőbugyi semmit se ér (illetve de, annyit, hogy nem keni össze a lakást), a spray szintén haszontalan vacak.
2014. júl. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Imola Ágnes ***** válasza:
79%

Még nem muszály műtened, csak majd ha előjön az emlődaganat vagy a méhgyulladás, vagy a császározás. Én a helyedben ragasztgatás helyet összekaparnék egy halom pénzt, 3-4 ivartalanítás árát, hogy ha majd a kiskutyi a gazda idiótasága miatt beteg lesz, legyen miből műteni.

Ez van, te ivartalanítás ellenes vagy, én meg rákos megbetegedés ellenes. Kinek a pap, kinek a paplan.

2014. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem szoktam direkt hülyeségeket írni, tehát a kérdésem nem kamu! Köszi a válaszokat! Kövezzetek meg, de vannak ezek a nagyon vastag szigetelő szalag-szerű ragasztók, vastagabb, mint a cellux. Úgy gondolom így ki tudnám vinni a szabadba akkor is, ha tüzel. Bárházba pedig nem fognak a fiúkutyák bekopogtatni, nem?
2014. júl. 8. 08:31
 10/23 Imola Ágnes ***** válasza:
70%
Amiről beszélsz annak van egy olyan figyelmeztetése, hogy nem kerülhet sebre...ami gondolom a kutyád nemi szervére is vonatkozik, emrt a ragasztó rajta toxikus. Csak gratulálni tudok... nemsokára kitalálod, hogy pillanatragasztóval összeragasztod. ha én így meglátnálak az utcán, első körben megkérnélek, hogy többet ne tedd, másodjára állatvédőket, és az elmeosztályt is hívnám.
2014. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!