Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vérzik a kutyám nemi szerve!...

Vérzik a kutyám nemi szerve! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 és fél hónapos rottweiler kutyámnak vérzik a nemi szerve! Aggódnom kéne? Válaszokat előre is köszönöm!

2014. júl. 10. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

kan, vagy szuka?

Ha szuka, tüzel. Ha kan, orvos.

2014. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szuka
2014. júl. 10. 13:24
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
semmi baj csak menstruál :) a benti szuka kutyák is szoktak rájuk, általában kutyabugyit adnak hogy ne vérezzen össze mindent
2014. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Tüzel.
2014. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha szuka kutya akkotpr teljesen normalisezt ugy hivjak hogy tuzeles.
2014. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Nadiene ***** válasza:
83%
Szerintem első dolgod legyen keríteni annak a szegény kutyának egy olyan gazdit, aki ért hozzá.
2014. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2014. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mielőtt kutyát veszel,utána lehetett volna nézni.Azt tudod,mit kell tenned a nem kívánt vemhesség ellen?
2014. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

3-as vagyok

nem értem miért kell szegényt leugatni -.- azért mert nem tud dolgokat lehet első kutyája...

Megjegyzem nekünk volt már kinti szuka kutyánk és egyszer sem vettem észre hogy menstruált volna

kb 19 20 évesen jöttem rá amikor láttam hogy ismerősöm a szoba kutyára bugyit tett és kérdeztem miért és ő mesélte el nekem... ettől függetlenül nagyon is jó gazdinak tartottam magam most is és régen is

2014. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sippara ***** válasza:
100%
Igen, kedves utolsó... tudod, másokban (normális állattartóknak hívják őket) 20 év (vagy akár 8,5 hónap) alatt felmerül, hogy rákeressen az interneten arra, mit is csinál a kutyája azon kívül, hogy elöl eszik és ugat, hátul meg szarik. Sajnos nincs olyan vizsga, ami legalább az abszolút alapvető internetről két perc alatt kideríthető dolgokat tesztelné, mielőtt valaki magához vesz egy élőlényt, pedig a gazdák bő felét azonnal kiszűrné, az tuti - azt a felét, amelyiknek puszta tudatlanságból (és persze határtalan lustaságból) adódóan évente ellik a kutyája, meg azt a felét is, akik kerti dísznek tartják, nekik ugyanis akár húsz évük is eltelik anélkül, hogy akár egyszer is érdekelné őket a TÁRS, aki velük él legalább annyira, mint egy új mobiltelefon... szomorú.
2014. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!