Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudok tanitani kutyámat...

Neda10 kérdése:

Hogyan tudok tanitani kutyámat h ne egyen olyan gyorsan? Mert amikor leteszem a kaját pl:rizs v kutyatáp vagy bármi mast amikor leteszem és egybol eszik gyorsan kb fél perc allat megette az egészet. Normális ez?

Figyelt kérdés
kutya

2014. júl. 11. 13:20
 1/4 sippara ***** válasza:
Etetés: leteszem a tálat, várok, kiadom a "tiéd" parancsot, mire a kutya elkezd enni. Ha a habzsolás zavar, lehet kapni habzsolásgátló tálakat, illetve át lehet állni nyers etetésre, a kacsafarhátat ugyanis lehetetlen habzsolni :)
2014. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Habzsolásgátló jó drága tál helyett én ajánlom neked, hogy keress egy hatalmas nagy követ, amit tisztíts le. Nekem is van egy kb ökölnyi, kerek, szoval nem sértheti meg. Beteszed a tál közepébe és köré a kaját! Egyszerűen nem tud tőle falni. És ráadásul ingyen van.
2014. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha száraz táppal eteted, akkor lehet neki venni ilyen etetőlabda-szerűséget, amin csak egy lyuk van, és abból kell kipiszkálni a kaját. Fél órát is elszöszmötölnek vele. Sajna nem olcsó, de legalább melóznak vele.


Amúgy normális, ha egy kutya habzsol, nekem is volt olyan kutyám, aki a velős csontot is egyben nyelte le, sőt a legót is felzabálta, mert úgy zörgött, mint a kutyatáp... Ha nem szokta kihányni, akkor jó eséllyel nem lesz tőle baja, de ami azt illeti, a hirtelen behabzsolt kajától nő a gyomorcsavarodás veszélye.

2014. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kis felületről, pl. tálból, de még akár egyszerűbb habzsolásgátló tálakból is több szem tápot tud egyszerre a szájába venni. Én szétszórom neki és onnan apránként felszedegeti. Már nem is habzsol annyira, mint régen.
2014. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!