Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Olyan fajtára lenne szükségem, ami könnyen tanítható szeret mozogni és a gyerekekre sem veszélyes. Ha lehet ne legyen nagyon drága. Köszönöm a válaszokat! :)

2014. júl. 13. 15:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Persze az elején 50-et öl bele utána meg 100-200-at… a menhelyen oltva chippezve féregtelenítve adják ki a kutyákat. Nagy részük ivartalanított
2014. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ja de a menhelyen lévőt kihozza ingyen, akkor azzal kitudja, hogy egyszer mi lesz a sorsa.

De aki ad érte 50 ezret mondjuk, beadatja neki az oltásokat, chipet, meg féregtelenítő meg stb. akkor arra nem sok esélyt látok, hogy az majd az utcára fog kerülni.

Menhelyen csak olyanok vannak amik nem sokat érnek.

És rohadt nagy feltételekkel lehet csak kihozni onnan.

Egyszer én is akartam, de olyan feltételeket akartak, hogy el se mentem a menhelyre megnézni, csak képeken láttam a kutyát.

2014. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát aki nem tudok megbecsülni egy állatot az így jár. A szaporítók nem jók. Sőt

inkább a menhely mint hogy egy olyat támogassak

2014. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én azt nem támogatom, hogy korcs kutyák jönnek létre.
2014. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A Labrador megfelel annak amiket leírtál, de minden törzskönyves kutya 100 ezertől kezdődik - így a Labi is. Ha nem vagy fajtabolond akkor ajánlom én is a menhelyet! Rengeteg kutya csak arra vár, hogy hazavidd és szeresd őt. Vannak nagytestűek (a legtöbb egyébként Labi keverék általában, szóval ha szerencséd van megkaphatod a hasonló tulajdonságait), és kistestűek egyaránt. Azt viszont ne feledd, hogy egy kutya iszonyat drága! Nem maga az állat, hiszen a menhelyen csak egy jelképes összeget kell fizetned vagy még annyit se, hanem a fenttarása. Állatorvos, játékok, tálak, kutyakozmetika felszerelések (vagy kozmetikus), jó minsőségű kutyatáp, jutalomfalatok, rágcsálnivalók, kutyaház, benti fekhely és kinti fekhely, kutyaiskola, kullancs-bolha és egyéb élősködők elleni védekezés, váratlan kiadások az állatotvosnál, idő és energia és az esetleges károk amiket okozhat a kezdetekben. Ha mindezekre nincs pénzed és kitartásod/energiád, akkor bele se kezdj a kutyázásba. Egy pár dolog elhanyagolható, (mint például a kutyaiskola, ha te is tudod őt rendesen nevelni), de a legtöbb nélkülözhetetlen a boldog kutyához. :)
2014. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14es válaszoló ásd el magad légyszi...
2014. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!