Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Szülők ellenzik

Figyelt kérdés
21évesen keresettel úgy gondolom már itt az ideje egy kutyusnak, francia bulldog az álmom. Szüleimmel élek, azonban akármit mondok "nem" a válasz. Levinném, tanítanám, finanzíroznám az ételét és így is úgyis én takarítok, szóval az nem változna. A válasz az, h vonyíkol és szét rág mindent, ide nem jöhet. Ha meglepetés lenne meg kivágnák, legalábbis ezt állítják. Mit javasoltok a menjek el albérleten kívül? Hogyan tudnám őket meggyőzni?

2014. júl. 13. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora kertetek van? Ha elég nagy, akkor el lehetne neki keríteni egy részt.
2014. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Én megmondanám hogy rendben akkor elköltözöm. És go.
2014. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az szüleid otthonában élsz, el kell fogadnod az ő döntésüket. Albérletben sem tudsz kutyát vinni, ha a tulaj nem engedi.

Kénytelen vagy kivárni,hogy magad éljél majd.

2014. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A baj, h panel, de igen nagy, így bőven elférne. Ők már többször mondták, h örülnének, ha elmennék ( akkor is amikor még tanultam, pedig mindent megteszek értük ) utána olvastam mások mit javasolnak, de a vége mindig veszekedés és a kutya az utcára kerülne velem a válasz. Volt szerencsém már kutyushoz, tudom mennyi szeretet adnak, de képtelenek ezt felfogni :(
2014. júl. 13. 19:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az állatokat, de a szüleid pártján állok. Ha kutyát akarsz, és ők nem engedik, akkor úgy alakítsd az életed, hogy olyan helyre viszel kutyát ahol másokat nem zavar.

Nem csak az a gond egy kutyánál, hogy ugat vagy rág..A gond az, hogy hiába takarítasz utána az egész lakás kutyaszőrrel lesz tele, még a ruhák is. Hiába foglalkozol vele, néha természetesnek fogod tartani, hogy elmész nyaralni addig a szülők gondoskodjanak róla. Mert azt nem árt tudni, hogy kutyával sok helyre nem lehet menni nyaralni, és sokszor a kutya nem bír ki 8-10 óra egyedüllétet a gazdi nélkül.

Kutyát akarsz? Akkor keress olyan lakást magadnak ahol nem gond a kutya.

2014. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Én szerintem valójában azért nem akarják a kutyust mert úgy gondolják hogy alkalmatlan vagy rá csak nem merik megmondani a szemedbe hiszen sem egy apa sem egy anya nem akarja megbántani(önszántából) a fiát vagy a lányát.A megoldás ha van hely a kutyusnak és képes vagy foglalkozni vele akkor szerintem legyen meglepetés a szülők pedig elfogadnák mert van szívük nem fogják kidobni.A kutya a leghűségesebb ha érzi a gazdája szeretetét.
2014. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Te pedig képtelen vagy azt felfogni, vannak emberek, akiknek nincs késztetésük egy kutyával egy lakásban lakni.

Igyekezz úgy alakítani az életed, hogy a saját lábadra tudjál állni. Akkor lesz kutyád.

2014. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"vannak emberek, akiknek nincs késztetésük egy kutyával egy lakásban lakni."


Azok ritka nagy gyökerek.


Kérdező, nekem se engedték sokáig a szüleim a kutyát, most pedig majdnem egy éves. Az ok az volt, hogy a kutyának nem jó a panelban. Egy Havaneseünk van. Igazából nem vonyíkol és nem is rág szét mindent :D

2014. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Alkalmatlannak nem nevezném magamat, felelősséget vállalok mindenért. Időm is lenne rá, nyaralni vinném magammal, mert társként gondolok a kutyára. Jelen pillanatban lakásra gyüjtök ameddig lehet a minél kevesebb hitel felvétel miatt.. :[
2014. júl. 13. 21:09
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 21:02


Azok is ritka nagy gyökerek, akik nem képesek elfogadni, nem minden ember rajong a kutyákért.

2014. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!