Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helye? Szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helye? Szüleim ellenzik a kapcsolatunkat!

Figyelt kérdés

A szüleim kézzel-lábbal ellenzik a kapcsolatunkat a barátommal, mert előítéletesek a külsejével szemben. Meg sem akarják ismerni, leírták az alapján, hogy hosszú haja van és szerintük "ronda" nem néznek ki belőle semmit. Azt mondják be ne merjek állítani vele. Pedig nagyon jó ember és én szeretem.

Ilyenkor mit lehet tenni? Nem hazudhatok nekik és a barátomat sem akarom elveszíteni. Ha ezt megtudja a barátom az megmérgezheti a kapcsolatunkat.



2012. szept. 10. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ne vidd haza és kész.
2012. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elég nagy f@szok a szüleid, ha tényleg csak a külseje alapján ítélik meg.
2012. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert aztán a mai fiatalok nem a külső alapján ítélnek, mi???


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__34243..

2012. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű, egy komoly és hosszútávú kapcsolat nem épülhet ilyen körülményekre. Nagyon jó a kapcsolatom a családommal eddig mindent meg tudtunk beszélni, de ezzel kapcsolatban nem tágítanak.
2012. szept. 10. 17:57
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezzel nem a szülőt védeném, csak pontosítanék...


Hány évesek vagytok?

2012. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ha a szülők eléggé konzervatívak, akkor nagyon nehéz ügy lesz...
2012. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyidősek vagyunk mindketten 22.
2012. szept. 10. 17:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátodat h vágassa le a haját. Ennyi. Úgyis visszanő. :D
2012. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom egy hajvágás segítene-e :S eddig amit leszűrtem a szüleim reakciójából az volt, hogy életképtelennek tartják.
2012. szept. 10. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!