Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy kutya klubgyőztes?

Hogy lehet egy kutya klubgyőztes?

Figyelt kérdés
Leírná nekem valaki a folyamatot? Tudom, hogy fajtaklub kiállításra kell menni, de miket kell végignyerni ahhoz, hogy klubgyőztes legyen? Utána választják a BOB-ot és a BOS-t, vagy azt még előtte?

2014. júl. 14. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Klub győztesi címet csak klub kiállításon kaphat egy kutya.Pl.:Bichon klub kiállítás, agár klub kiállítás stb... Ez független a BOB,CACIB címektől.
2014. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De kik közül választják ki? Hogy lehet klubgyőztes egy kutya?
2014. júl. 14. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:
összeveteik a növendék, nyilt, munka champion osztályos kutyák győzteseit, és belőlük választják ki a klubgyőztest. Álatlában ha fiatal osztályt nyer a kutya, akkor automatikusan a fiatal klubgyőztes cimet megkapja, ha nincs külön választva szinenként.
2014. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért nem érettem, mert az intetneten láttam, hogy egy klubkiállításon egy bizonyos kutya lett a klubgyőztes, de a BOS és a BOB más volt. És valahogy nem értem, hogy hogy van ez.

2014. júl. 14. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Klubgyőztest fajtánként, nemenként és életkor szerint választanak, tehát egy fajtán belül van fiatal klubgyőztes kan és szuka, valamint felnőtt klubgyőztes kan és szuka, és ha nevezett, akkor még veterán klubgyőztes felnőtt kan és szuka is lehet. A BOB, vagyis fajtagyőztes ezekből az egyik lesz, a BIS pedig egyazon klubhoz tartozó fajták fajtagyőzteseiből kerül kiválasztásra klubkiállításon, persze ha a klubhoz több fajta is tartozik.
2014. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és a BOS vagyis Best Opposite Sex a legjobb, a fajtagyőztessel ellenkező nemű klubgyőztes egyedek közül a legjobb.
2014. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!