Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találkoztatok olyan betegségge...

Találkoztatok olyan betegséggel, ami a kutyánál erős viszketést okoz, és ritkán gondolnak rá?

Figyelt kérdés
1éves kiskutyám túl van rengeteg vizsgálaton,mert nagyon vakarózik régóta. Nem atkás,tetves,bolhás,rendben van a bűzmirigye,teljeskörű allergia tesztet megcsináltattuk,erre a lehető legdrágább kezelést is alkalmazzuk már,próbáltunk enyhe nyugtatófélét is,ha idegi alapon lenne,de még most is véresre vakarja magát. Ha tud valaki egyéb okot,könyörgöm írjon!!!
2014. júl. 14. 11:51
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon hasznos válaszok,köszönöm szépen,nemsokára indulunk az orvoshoz,és mindre rákérdezek!!
2014. júl. 14. 14:55
 22/28 drzsm ***** válasza:
Én a royal-t lecserélném. Bármi jobb annál, tapasztalat! De elötte ha ennyire vakarózik, egy szteroid inyekciót is megpróbálnék. De merem remélni, hogy az állatorvos gondolt rá! Kitartás az enyém is sokat vakarózott, de elhagyta hál isten. Ha pesti vagy akkor a kutya lefárasztásában is tudok segíteni, viszem az enyémet ő bárkivel eljátszik :)
2014. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 drzsm ***** válasza:
Még valami eszembe jutott. Nekem az Acana táp sokat segített, abból is a halas és ranchlands és hipoallergén összekeverve! Mindenképp próbáld ki. Nem olcsó de ennyit megér. 2 nap után már nem vakarózott annyira...
2014. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nekünk a Proplan lazacos táp vált be. A kutyajátékban benne vagyunk,az enyém 1éves fiúcska :)
2014. júl. 14. 19:55
 25/28 drzsm ***** válasza:
Hajógyárira szoktunk kijárni, rengeteg a kutyás és kicsit pancsolni is tudnak egy részen. Ha nem esik ki nagyon beszéljünk össze. :)
2014. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Ha utólag olvasná valaki,vagy hasonlóval találkozik: ma voltunk egy doktornőnél,aki homeopátiás gyógyszereket kever ki egyéni problémákra, cseppeket adott,speciális sampont és BARF étrendet szintén figyelembe véve a kutya tulajdonságait és allergiáját. Ha vkit érdekel ilyesmi,Dr. Takács Györgyi VII.,Garay u. 21. Előzetesen kell bejelentkezni: 1/321-1355 ez csak reggel 7-8 ora közt elérhető,e-mail sanavet@chello.hu Mindenkinek köszönöm a válaszokat,kattoltam a zöld kezecskékre ;)
2014. júl. 16. 19:25
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a BARF-al is rendbe jönne. Gyors javulást !
2014. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Muszáj addig is vmi,34dologra allergiás :(
2014. júl. 16. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!