Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több, mint 2 hónapja arcüreggy...

Több, mint 2 hónapja arcüreggyulladásom van. Voltam dokinál.3. antibiotikumkúrát szedem és nem múlik. Mit tegyek? Panaszaim: Tartós hőemelkedés (37-37,5) orrdugulás váladék hátracsorgása nem folyik az orromból, csak ritkán erős szédülés

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezelés hegyikristály lámpával.

[link]

2013. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Használtál valamit, ami feloldja a váladékot az orrodban és segít távozni? Például ACC-t? Az erre nagyon jó.

Vagy kamillateás gőzölés.

2013. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nasonexet, nasivint, sós vizet...ilyesmiket használok az orromba...Semmi. Már komolyan kezdek félni...vagy nincs okom rá, max felszúrják?
2013. febr. 13. 18:35
 5/5 anonim válasza:
Nekem kb. 5 éve minden télen arcüreggyulladásom van novembertől márciusig... az elején nekem is antibiotikumkúrák voltak, de semmit nem nem használtak(rövid időn belül mindig előjött újra), aztán sorra próbáltam az immunerősítőket, és végül a multitabs immuno-val sikerült elérni, hogy nem kellett hónapokat kihagynom az iskolából, Neked is javaslom, hogy próbáld meg... ezen kívül mindenképpen segít az orrcsepp, infra lámpa és egy jó vastag sál
2013. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!