Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 10 hetes bolognese...

Van egy 10 hetes bolognese kiskutyám, jelenleg royal-t eszik, nézegettem a britet a joserat és az eukanubat. Melyik van amelyik jobb minőségű a royaltól? A legjobbat szeretném neki.

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is: mindenkinek más a legjobb! Ezt neked kell kitapasztalnod, hogy melyik válik be a legjobban. Ha bevált az az jelenti hogy: szép a szőre, normális végtermék, és nem utolsó sorban szívesen fogyasztja a kutyus.

Én nagyon sokat kipróbáltam, mire a Brit tápoknál maradtunk.

Nekünk a Eukanubától sok volt a kaki.

A Bento Kronent és az Ariont nem ette meg.

A Happy Dogtól nagyon hullott a szőre.

RC-t nem próbáltunk mert sok jót nem hallottam róla.

Szóval mindenkinek más és más, próbálgasd! :)

2014. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A royaltol szép a szőr, tartalmas a végtermék. Viszont a britnek nagy kiszerelésben felére jön ki egy kiló mint a royalnal, josera kidest próbáltam de nem ette, túl nagy volt neki.
2014. júl. 14. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:

a royal egy jó táp, de mindig van jobb:)

kinek, melyik kutyának mi válik be. ki kell tapasztalni. az eukanubát elég sok helyen nem javasolják, mióta más lett a gyártó, de attól még lehet jó a Te kutyádnak.

ahány gazdi, annyi féle tápot tart jónak.

2014. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármelyiket is,fehér,allergiára hajlamos kutyáknál ajánlott a teljesen csirke mentes verzióval etetni.A legtöbb prémium terméknek van kis szemcse méretű tápja is.Az eukanuba jobb,de csak csirkés van belőle.De jó még az Acana,Pro Plan is.
2014. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem bolognese van szintén és a PRO PLAN PUPPY MEDIUM OPTISTART kapja.ez lazacos ,nem lesz tőle alergisás,szép szőre lesz ,fogai is szépek,szemek,szóval minden jó. a széklete is rendes. előző kutyusom is ezt kapta ,mellé néha csirkehust ,paprikát és répát is. 15 évig élt és sosem volt beteg.
2019. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!