Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyershúst kutyának?

Nyershúst kutyának?

Figyelt kérdés
Segítséget vagyis tanácsokat szeretnék tőletek kérni Van egy 9 hós Pit Bullom allergiás vmire már mindent kipróbáltam de hiába csak a pénz megy el a drága tápokra vitaminokra orvosra stb..... És az egyik ismerősöm ajánlotta ezt a módszert amit egy kicsit félve alkalmaznék ...... Miket adjak a kutyámnak milyen fajta húst és mennyit? Amit még úgy gondolom hog fointos leírnom az az hogy a kutya 7 hósan került hozzám gyönyörű szép fényes egészséges volt a szőre házi kosztot kapott Viszont amikor hozzám került elkezdtem neki venni a száraz kutyatápot és egyik napról a másikra elkezdett hullani a szőre dudorok lettek rajta rágja magát kipirosodik a bőre stb......szerintetek ez a nyers etetés használni fog valamennyit Bérházba van és 2 gyerkőc mellett és ugye a szőr ....... Előre is köszönöm szépen a válaszaitokat Bocsi hogyha hosszú lett
2014. júl. 14. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem allergiás a kutya a táp valamelyik összetevőjére. Hiperallergén tápokat néztetek már? A doki nem tudta kideríteni, mire lehet allergiás?

Nem tudod megkérdeni az előző tulajt, hogy pontosan mi volt a házikoszt? Mert ha attól egészséges volt, akkor lehet, érdemes lenne visszatérni rá.


Nyers hús ügyben nem tudok segíteni, én nem adok a kutyámnak (a csonttól is megy a hasa) - ezért nem szeretnék butaságot írni erről.

2014. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Simán adhatsz neki
2014. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak ajánlani tudom a BART módszert.

Ezt olvasd el:


[link]

2014. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, természetesen BARF módszer ;)
2014. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én nyersen etetek ( néha-néha egy kis táp ), csirke-kacsa-pulyka "alkatrészekkel".

- most vacsorázott csirke szárnyat, olyan örömmel ropogtatta, hogy jó volt hallani -

előnye: gyönyörű szőr, hófehér fogak, bűzmirigyet sosem kell kinyomni, és olyan szép keményet szarik. :)))

hátránya: nem tudok róla.

( állatorvos mondta, hogy egyre több a veseköves kutya, részint a tápnak köszönhetően. plusz a tápokban van kukorica és egyéb olyan dolgok amire a kutyának nincs szüksége )

2014. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nyersen akarsz etetni, akkor csirke,pulyka, nyúl, galamb melléktermékekkel bátran.
2014. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy jó csoport ( Nyesedék hús kutyáknak ), itt mindenki így etet, ott tudsz kérdezni, olvasgatni, ill. olcsó húslelőhelyekre is bukkanhatsz.
2014. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja most látom, már írtál oda :)

Remélem kapsz hasznos tanácsokat.

2014. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztosan érzékeny valamire a kutya, nekünk a csirkés táptól folyamatos hasmenése volt a kutyának, a nyers csirkétől semmi baja nincs. A BARF különösen jó érzékeny gyomrú kutyáknál, mert szabadon variálható. Amíg ki nem tapasztalod, hogy mi váltja ki nála a bőrirritációt, addig ne keverd. Épp most szerdáig lehet még leadni rendelést nyuszira, ez hipoallergén, én ezzel kezdenék.
2014. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!