Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy olcsóbb? Megvenni a...

Hogy olcsóbb? Megvenni a kutyának a cuccokat. Pl póráz nyakörv fekhely tál. STB Boltban vagy neten?

Figyelt kérdés

#Hol.olcsóbb
2014. júl. 14. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ hol veszed (üzletek és webshopok köz is van különbség) és milyen márkát akarsz.

De szerintem neten olcsóbb, pl ebayről sok mindent feleannyiért belehet szerezni.

2014. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindennek megvan az előnye és a hátránya.

A neten általában olcsóbb, de nem látod és sokszor nem azt kapod amit vársz.

A boltokban általában drágább, de legalább látod, hogy milyen minőség, méretek stb..!

2014. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szinte mindent netről rendelek, sokkal olcsóbb, és eddig mindenben azt kaptam amire számítottam. Amit netről meg tudsz rendelni azok többnyire a helyi boltokban is megtalálhatóak, így sosem vettem zsákbamacskát, mert elmentem személyesen, megnéztem és megrendeltem netről.
2014. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!