Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha eszek egy kis kutya vaníliá...

Aramnd kérdése:

Ha eszek egy kis kutya vaníliás ízű jutalom falatot lesz bajom tőle?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert végül is nincs ráírva hogy emberi fogyasztásra alkalmatlan.Mert a kutya konzerv is csak,lényegében hús.
2014. júl. 15. 14:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kutyakonzerv is lényegében csak VÍZ. Szerintem semmi bajod nem lesz egy jutalomfalattól. Remélem ügyes voltál és megérdemled. ;)
2014. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem, én 4-5 évesen ellopkodtam a kutya kajáját a tálból meg a száraztápból is ettem és még mindig itt vagyok

persze ez egy olyan dolog amivel nem szoktam dicsekedni :D

2014. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, en anno a macskam Iams tapjat kostoltam meg, hogy megis miert imadja..de eleg szar volt. :D
2014. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elvileg a minőségi kutyatápnak emberi fogyasztásra alkalmasnak kell lennie. Ha jó minőségű semmi bajod nem lehet tőle. Az, hogy ízlik-e majd, más kérdés. :)
2014. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sokszor megkóstolom a kutyának vett jutalomfalatokat...:D

nem eszek meg egy egészet, hanem egy kicsit lecsípek róla...

Van, amelyik kifejezetten finom...ilyenek azok az apró csont formájú, epres, csokis meg vaníliás ízesítésű jutalomfalatok...

De van olyan, amelyik olyan rossz, hogy elmondani se lehet...amelyik meg büdös azt nem venném a számba...

az égvilágon semmi bajod nem lesz tőle...

De nem egyedi eset az én hülyeségem, múltkor a kutyasuliban az oktatókkal beszélgettünk arról, hogy melyik a legfinomabb...:D

2014. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom rá van írva hogy emberi fogyasztásra alkalmatlan a kutyatáp, de ettől függetlenül ha újat próbálunk ki én is megkóstolok egy nagyon pici darabot.
2014. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor megnyugodtam hogy nem én vagyok az egyetlen "dilis" :D (a kutyakaját lopkodó voltam) :)
2014. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg ettem 2 darabot,nagyon finom volt!!Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 15. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!