Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor a kutyám oldalát...

Amikor a kutyám oldalát vakargatom, és ő olyan "laposan" néz, meg totál ellazul, szinte elfolyik, meg nekem dől ültében, akkor élvezi a vakargatást?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú, dupla rétegű bundája van. Minden nap viszem úszni, árnyékos, hűvös hely+friss víz mindig van,de még így is voltak napok, amikor szinte a hőguta kerülgette...Ezt megelégeltem, ezért szépen lenyírtam a bundáját. A farka végén hagytam egy pamacsot, most olyan oroszlános stílusú a kis maci :) De legalább már kevésbé szenved a hőségtől.

Ezt a kicsi bundácskát, mivel nagyon plüssmacis a tapintása, nagyon szeretem vakargatni is, a simi mellett. Vakargatáskor mindig nekem dől, leül kéretlenül, és laposan néz, néha csámcsog kicsit. Ezt azt jelenti, hogy szereti, ha vakarom? Élvezi?

Kaukázusi jellegű - de szerintem nem az - pásztorkutyáról van szó.



2014. júl. 15. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos lehet :)

S igen, élvezi a vakargatást :)

2014. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Biztos hogy élvezi! Nem csatolsz egy képet róla? :D
2014. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ezt jelenti :) Ha elveszed a támasztékul szolgáló lábadat, simán fel is borul, annyira jól elvan :) Az én kutyám is ilyen volt, kifejezetten elvárta a vakarást, akár órákon keresztül is.
2014. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha kaukázusi, akkor gratulálok, hogy levagtad a bundáját ami télen fűti, nyáron pedog hűti a kutyát... Remélem azért tulelte... Kaukázusit csak fesulni kell!!!!! Nyírni semmiképp...
2020. jan. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!