Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 Hetes kiskutyam megcsocsalj...

10 Hetes kiskutyam megcsocsalja a kezem ha meg akarom simogatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mikor simogatom barhol, egybol bekapja a kezem es ragja. Nem faj de jo lenne ha hagyna magat. Mit csinaljak?
2014. júl. 15. 21:52
 1/8 anonim válasza:
Csak játszik! Majd kinövi de azért ne hagyd neki! csapj az orrára picit:)
2014. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még egy darabig csócsálni fog :)

Egyébként szép lassan leszokik magától.

Amikor nagyon megharap, akkor told el, mondd neki, hogy "nem szabad". Rájön, hogyha nagyon harap, akkor te nem játszol vele többet.

De azért ez nem megy egyik napról a másikra :)

Van neki labdája, egyebe, amit rágcsálhat?

2014. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia! Én is így voltam és a tv-ben láttam, hogy az segít, ha a szájaba teszed a kezed de úgy hogy az orránal fogod azaz mintha be akarnád fogni a pofiát, de csak a felső részével teszed. Nekem segített, azóta nem harapdál. :) Kicsirt fura módszer... De hatásos... :)
2014. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tengernyi jateka van, minden fele. :) Azokat is ragja, gyakorlatilag mindent. :D
2014. júl. 15. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert kutya. Ő nem a lábával fogdossa a játékait, hanem a szájával játszik és ismerkedik a világgal. Olyan nehéz, amikor bekapja a kezedet, kivenni a szájából, azt mondani, hogy nem és adni helyette valami mást neki, amit rághat kicsit?
2014. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem nehez. Ne kotekedj…
2014. júl. 15. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
mióta van nálad?
2014. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5 napja
2014. júl. 16. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!