Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyakiállításon lehet a...

A kutyakiállításon lehet a másik ember kutyáját simogatni?

Figyelt kérdés
Első kiállításom csak nézőként és nem tom valaki azt mondta igen , valaki az hogy nem.

2014. ápr. 18. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A gazdától függ, megengedi-e, vagy sem. Azért egy kikozmetikázott szőröst kétlem, hogy engednének a zsíros emberi tenyérrel elrontani.

Egyszerűen kérdezz rá.

2014. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én a CACIB-ra nézőnek mentem és volt aki a kutyáját direkt lefektette a lába elé és mindenkitől kérdezte hogy meg szeretné-e simogatni (főleg kisgyerekektől)

kérdezd meg a gazdit mielőtt hozzányúlsz a kutyához!

Én ha szimplán a faluba viszem el sétálni a kutyát idegesít ha odajönnek és kérdés nélkül piszkálják a kutyát.

2014. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
Lehet, de nem szokás. Inkább fotózzatok.
2014. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a gazdit előbb.

Velem ma történt, hogy egy iqbetyár minden szó nélkül, gügyögve "nekirontott" a medvémnek, persze neki nem tetszett és majdnem leharapta a kezét...hiába mondtam, hogy nem engedem a simit, mert nem szereti/szeretem ha idegenek taperolják...

2014. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk kezdetben a kiállításra járás egyik fő célja az volt, hogy minél több idegen simogassa a kutyát, lehetőleg tömegesen. Egyszerűen meg kell kérdezni a gazdáját és kiderül, hogy szabad-e!
2014. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
meg kell kérdezni. volt olyan, hogy jött volna a kutya is hozzánk egy simire, de éppen mentek volna be a ringbe, mondta a gazdi, hogy utána nyugodtan meg lehet dögönyözni, de éppen be lett állítva a szőre. van aki meg nem szereti, ennyi.
2014. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!