Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaházra mit fessek?

Kutyaházra mit fessek?

Figyelt kérdés

A kutyusomnak renoválom a házát. Nagy és fából van, fehérre fogom lekenni (ez lesz az alap), amire szeretnék mintákat (vagy vmi érdekeset) festeni. De mit fessek rá, ami nem gyerekes, de azért vidám és illik egy 12 éves kutyához. Lenne vmi ötletetek?

köszi!



2014. júl. 16. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Csont,akár a kutyát,a fajtára jellemző dolgokat,a kedvenc játékait,
2014. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
19%
2014. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy elcsépelt, de én a 2 kutyámnak a 2 óljára a nevüket festettem fel. Barna kutyaház volt és zölddel írtam rá a nevüket, nagyon jól mutat.
2014. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok beleszólni, de...de azért mégis :D

A fehér szerintem nagyon kényes, sáros lesz, koszos lesz, ha lepattog a festék, az azonnal meglátszik.

Ezt jól átgondoltad?

2014. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

A fehér festék azért, mert h utána tudjak rá festeni, tehát csak alap lenne , viszont igaz, h tuti koszos lesz :( A másik ok pedig az, h fekete, szürke (nagyon csúnya szürke), zöld a három másik szín, ami itthon van.

2014. júl. 16. 19:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Harap-lak
2014. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szomszédunk kutyájának a házára rá van írva nagy fehér betűkkel hogy Zeusz.Vagy is, ahogyan már valaki említette, az is jó ötlet hogy ráírod a nevét.Vagy pedig szépen rajzolni egy csontot, és belé írni h Dog.Vagy pont így.Rajzolni egy csontot, és beleírni a nevét. :)
2014. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia. Az én kutyáimnak a házát én is fehérre festettem, és a huskym házára egy husky fejet festettem, a német juhászoméra meg egy német juhász fejet.

Mindenki dicsérte. :)

Meg tervben voltak tappancsok is, amik a ház bejáratának a jobb oldalán vezetek volna felfelé, csak sajnos azt már nem festettem fel.

A nevüket nem írnám ki a házukra, mert nem kell, hogy az utcáról lássák, hogy hogy hívják őket, így is minden napra akadt egy hülye, aki be akart nyúlni a kerítésen, a francnak se kellet, hogy még név alapján hívják is őket.

Meg nálam a fehér ház, jó, koszos lett, meg elszíneződött, szóval már nem olyan vakító fehér, de slaggal simán le lehet csapatni a külsejéről a koszt, a belsejét meg így is úgy is takarítani kell, mert nem akarnám, hogy bármiféle kis élősködő megtelepedjen ott bent.

2014. júl. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ! Azt hiszem tappancsos lesz :)
2014. júl. 17. 19:03
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Sarlot es kalapacsot, vörös csillaggal.
2014. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!