Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Új kiskutyám van de nem akar...

Új kiskutyám van de nem akar szoba tiszta lenni? Xd

Figyelt kérdés
Hétfőn kaptam egy kiskutyát és mikor a tálkájába rakom hogy piszkítson soha nem akar oda... de mikor éppen pisilni kezd és oda viszem a helyre ahova kéne akkor meg inkább vissza tartja... :S mit csináljak? sehogy nem akarja megtanulni...

2014. júl. 16. 21:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk járj ki vele sétálni??????

Ahányszor kint végzi a dolgát boldogan dícsérd meg.

2014. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
paris hilton maon van, hogy feltette a kérdést? vagy csak trolkodik a kérdező?:)))))))
2014. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Most megint keverjük a szezont a fazonnal

Kérlek szépen a kutya egy külön faj. Nem összekeverendő a macskával...

A kutyát általában (és épp agyrendszerű) az emberek kiviszik sétálni, és ott végzi el a dolgát...

2014. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem macska, nem fog egy helyre pisilni, vidd le két óránként, hogy elvégezze ott a dolgát majd ha már megtanulta akkor jelezni fog ha menni kell.
2014. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Szerencsétlen kutya nem érti mit akar a gazdája. A kutya nem macska, vidd le 2 óránként sétálni. Ha erre nem vagy képes, akkor add oda másnak, és vegyél macskát.
2014. júl. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na várjál már, te tényleg azt akarod, hogy a kutyád egy TÁLKÁBA piszkítson? A fejedet nyomnám bele... Vidd le azt a a kutyát sétálni két óránként, valamint minden evés-ivás, játék és alvás után. Majd akkor lesz szobatiszta.
2014. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Tálkába sz-rjon a kutya? Te jó ég! És utána mi a célod, megeszed vagy mi?
2014. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

"megeszed"

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2014. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nevessetek ki, de van 2 kutyám(akik már szobatiszták). És volt egy macskám, akit ugyanúgy levittem sétálni, méghozzá macskapórázzal, és lám...ő is szobatiszta lett, nem bírtam elviselni az alomból áradó fincsiséget. Szóval szerintem minden állat megtanítható rá.
2014. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!