Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Süket a macskám de ki akar...

Süket a macskám de ki akar menni a kertbe mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fehér szőrű, kék szemű macskám van, még csak pár napja van nálunk és a lakásban volt eddig amíg anya ki nem találta hogy engedjük ki a kertbe.Azóta meg folyton nyávog hogy engedjem ki de így is mondtam anyának hogy ne engedjük ki mert utánna ez lesz de ő azt mondta hogy nem nem lesz ez erre itt van tessék..Nem szeretném kiengedni mivel volt eddig vagy 13macskánk persze nem egyszerre és azok is így jártak hogy ki lettek engedve de közülük nem volt egyik sem süket és mindegyiket egytől egyik előtötte az autó mivel elég forgalmas helyen lakunk és itt a kertben vannak eltemetve...nem akarom hogy ő is úgy járjon főleg hogy még csak pár hónapos és nem régóta van nálunk..

2014. jún. 27. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki cicapórázt és vidd ki. Mutasd meg neki az udvart, vezesd oda minden zeg-zughoz, bokorhoz. Vidd el a kapu felé is, de a kezeddel jelezd, hogy az veszélyes terület. pl. Ha kifelé néz, tedd elé a kezed, majd húzd el onnan. Vidd ki többször pórázzal, majd később vidd ki úgy, hogy nincs rajta póráz, de vele vagy. A viselkedéséből kiderül majd, hogy mennyire lehet szabadjára engedni. Az sem élet neki, hogy folyton bent van, főleg, ha vágyik ki.
2014. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
1. voltam. Nem írtad, hogy milyen nemű, de úgy gondolom, hogy az ivartalanítás nagyon fontos lenne.
2014. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engednék ki süket macskát. Pórázzal kiviheted, de egyedúl ne menjen ki, mert nem hallja, ha veszély közeleg, vagy ha hívod pl enni.
2014. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hallókat mind elütötték, nem nagyon értem, mi a kérdésed, hogy a süketen majd megkönyörülnek az autók? Egyébként anyád a távollétedben úgyis ki fogja engedni, sajnos. Forgalmas helyen amúgy mért erőlteted, hogy macska legyen?
2019. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!