Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet lerázni az olyan...

Hogyan lehet lerázni az olyan kutyákat, akik benyomják az orrukat az ember lába közé?

Figyelt kérdés

főleg akkor csinálják, ha épp megjött... de nagyon gáz főleg ha ellököm, és szagolna megint!

Legszivesebben rá rúgnék, hogy mennyé vissza!!! de akkor megharagszik a gazdája!



2014. júl. 17. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond meg a gazdájának, hogy fegyelmezze, hívja el és nevelje meg különben nem mész oda többet vagy találj ki valamit. Vagy fogja meg a kutyáját.
2014. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is van egy barátnőm, akinek van egy kutyája, és mindig ugrik mindenkire, sőt még ha az illető a kezét tartsa maga előtt, akkor az a kutya meg is harapja, és a gazdája csak röhög. S erre apám azt mondta, hogy amikor hozzám közeledik a kutya valami rosszaságot csinálni, akkor rúgjak belé. Én először figyelmeztettem a gazdát, hogy ha rám ugrik a kutya, akkor én belerúgok. S ezt meg is tettem. Azóta már nem viszi a közelembe a kutyát, és még a gazdával is összevesztem szerencsére :).

Szóval tedd: Figyelmeztesd a gazdát, hogy zavar, és ha nem érdekli, és a kutya alád mászik, akkor rúgj bele. :D

még ha állatbarát is vagy, ennyit meg kell tegyél :(

2014. júl. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek a kutyák.Náluk ez nem pofátlanság, ők egymás valagát szagolgatják, hogy felismerjék egymást és infókat gyüjtsenek egymás egészségi állapota, ivara és egyéb sok infó miatt.Szólj rá, lökd el, hogy menjen onnan.Ennyit tudsz csinálni.Amelyik gazda meg megsértődik az hülye, igazából nekik kéne rászólni.Nekem is van kutyám, de ha nagyon tolakodik akkor rászólok.
2014. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Belerúgni nem kéne!!Agressziót szülhet nála aminek az ember látja a kárát és egy jó kis harapást is beszereszhetsz.
2014. júl. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyből rugdosni azt a szerencsétlen állatot, ha egy kisgyerek véletlenül letapiz, felpofozod? Na ugye, hogy nem. Szólj a gazdának, ha nem foglalkozik vele, egyszerűen lökd el.
2014. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd a kutyának határozottan, hogy NEM és lökd el. Ha újra próbálkozna, szólj a gazdájának, hogy zavar a kutya, legyen szíves hívja vissza. Ne rugdoss, mert nemcsak a gazda haragudhat meg, hanem a kutya is. Egyébként pedig egy barátságosan közeledő kutyát rugdosni civilizálatlanság és felelőtlenség is.
2014. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, jó èn is sajnalom, de engem nem egysszer harapott meg..s azon is csak rohog a gazdaja.
2014. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!