Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti törlitek a kutyátok fenekét...

Ti törlitek a kutyátok fenekét nagydolog után? Vagy hogy kell megoldani hogy ne legyen kaksis?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés amiben a kérdező provokált, hogy miért hagyjátok, hogy nyalja a kutya a szátokat/kezeteket mikor előtte a fenekét nyalta!

És a válaszírók 90 százaléka írta, hogy az én kutyám feneke nem sza..s te paraszt!


Törlitek popsitörlővel, vagy hogy oldjátok meg?



2014. júl. 10. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
A kutya megoldja, odatörli húzza a földhöz.
2014. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kutya megoldja magának én csak néha szoktam a szőrt ott megfésülni hogyha netán tapadt volna bele akkor az essen ki és ennyi.
2014. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfelelő állagú a széklet, nem marad nyoma. Hosszú szőrnél szokták a végbél körül egy kis körben levágni a szőrt .

Aztán vannak, akik megtörlik a fenekét a kutyának.

2014. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú szőrű kutyám van, immár 24 éve. A szőrükön általában csak akkor maradt valami, ha a székletük puhább állagú vagy netán hasmenéses volt. Attól függően, hogy milyen/mennyi maradt rajta, vagy letöröltem ott helyben, vagy hazaérve megmostam/om.

Egyébként effektíve nem a feneküket nyalják, tehát nem azt a részt, ahol kakis lett, hanem ahol pisilnek. Miután nyalakodtak utána nem szoktam hagyni, hogy megnyaljanak. Egyébként előfordul, és utána amint tehetem megmosakszom ott, a kézmosás nyalakodás nélkül is evidens, ha mással kezdek foglalkozni.

2014. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anno mindig meg volt neki törölve.

Panelban laktunk, és a kutya felment az ágyra, ott aludt szüleim lábánál.

Minden séta után volt láb- és fenéktörlés.

Jó, anyám kicsit tisztaságmániás is volt, az tény, de azért, ha már a tiszta ágyba felmegy a kutya, tényleg ne koszos lábbal járja végig.

2014. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
23%

BEÖNTÉS!!!!!!!


amúgy tényleg elvégzi ahogy az első írta

2014. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Imola Ágnes ***** válasza:
83%
Ahhhh... anatómiailag nem marad olyan.... csak az ember olyan szerencsétlen, hogy külön eszköz kell erre is. Amúgy azoknak, akik ennyire undorodnak, elmondanám, hogy az emberi vizelet, és az emberi veríték szinte ugyan azt tartalmazza....szóval nem tudom mi az undorító....
2014. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Ott valami gond van, ha olyan állagú a száklet, hogy a kutya feneke kakás marad. Azt kellene megoldani, nem pedig törölgetésen gondolkozni.
2014. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Normál esetben a kutyák úgy kakálnak, hogy nem lesz kakás a fenekük utána. Szóval semmi szükség törölgetni.


Néha van, hogy ott marad egy pici, mert mondjuk hígabbat kakil, vagy beragad egy fűszál, stb. Olyankor szoktam csak megtörölni.

2014. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Legtöbbször nincs semmi maradvány :) ha mégis, akkor zsepivel gyorsan letörlöm.

Viszont arra volt már példa, hogy hétvégén kora reggel rendezvényre indulva buszra várva elintézte a dolgát...és a fűszálat, vagy kemény széklet esetén magát a cuccost nekem kellett kihúzni...hát nem röhögtem, de ezt is el kell intézni és kész

2014. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!