Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha 6kor felkelek és utána...

Baj ha 6kor felkelek és utána visszaalszok 9-10ig?

Figyelt kérdés
Reggel 6 körül felkelek, adok hamit és friss vizet a 10 hetes kiskutyámnak. Játszunk egy picit, összeszedem a kakikat és utána visszafekszem még aludni. Amikor eljövök tőle(kint van egy elkerített részen - be nem lehet hozni-) kicsit ugat, utána feltalálja magát vagy pedig ő is alszik.

2014. júl. 17. 09:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt: mellette kéne lennem egészen 6-tól?
2014. júl. 17. 09:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell mellette lenni. nem baj ha szokja az egyedül létet. főleg úgy, ha a későbbiek során többet lesz egyedül hagyva.
2014. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, én is ezt csináltam. Bár a miénk kinti-benti kutya, kb 3 és fél hónapos koráig kifért a kerítés alatt ezért felügyelet nélkül nem lehetett a kertben. Én is felkeltem hozzá hajnalban, kicsit játszottunk meg szoktattuk a kertbe piszkításra. De ő mondjuk simán vissza is aludt velem utána :)

A hiányodat tényleg jobb, hogy ha már most kezdi megszokni, mert nekünk volt vele egy kis szenvedés. Kb 5 hónapos koráig szinte 0-24 vele voltam, mire olyan munkám lett, hogy heti 3-4 nap 12 órát itthon se vagyok. Erős váltás, egyikünk se volt rá felkészülve...

2014. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Dehogy baj :) De napközben azért sétáljatok, tanítsd, játsszatok :)
2014. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az természetes :)))
2014. júl. 17. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:
mennyit vagy vele egy nap? milyen fajta?
2014. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Félóránként kimegyek 15 percre játszani plusz 3× 20 perc tanítás, border collie
2014. júl. 18. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!