Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves kutyások! Titeket...

Kedves kutyások! Titeket idegesít a macskanyávogás?

Figyelt kérdés

Olvastam 1 válaszadót, aki kutyás volt, és azt mondta, a macskáknál nincsen idegsítőbb, mert nyávognak, éjszaka, bagzódnak(van ilyen szó?) és nagyon irritáló hangot adnak ki!

Nem tud a macskáktól nyugton aludni.


Furcsa volt a válasza, mert én nem is szoktam hallani macska nyávogást, pedig van 1 pár a környéken, vagy ha becsukom az ablakot tuti nem hallom, de a 6 kutya az utcába az zárt ablakkal is elviselhetetlen!


Titeket irritiál a macska nyávogás?



2014. júl. 18. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Négy macskám van, nem idegesít a hangjuk, ha elnyávogják magukat, de a szomszéd bagzó macskájának hangját utálom. Nem 3-4 másodpercig üvölt, hanem egész éjjel...Elég idegesítő.
2014. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kutyaugatásból csak a sajátomé zavar, a többi ugató/vonyító kutyától tudok aludni. Az enyém viszont ritkán ugat, úgyhogy nincs vele baj. De ilyenkor nyáron, hogy az összes macska az én ablakom alá jár... az valami borzalom. Nem kergeti el őket a kutya. Még az ajtót is összepisilik. Valamelyik éjszaka pedig arra keltem, hogy egy macska teljes gőzzel belefutott a kerítésbe. Aztán meg verekedett a másikkal. Kész élmény volt.
2014. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szilvi & Argos ***** válasza:

Szinte soha nem hallok macskanyávogást :D A szomszéd hazaérkezésekor szokott a macskája 1-2 percig nyávogni, de kit zavar...

Viszont anno panelban néhány tavasszal éjjelente megőrültünk :O A bagzó kóbor macskák(akiket persze az öregek zabáltatnak, meg házacskát építenek, de ivartalanítani-oltatni már minek)eszméletlen fülsiketítő ricsajt csaptak :( Apám délelőttös volt, hajnalban kelt...volna, mert alig aludt :D

Itt kertesben a szomszéd két kutyával őrülök meg reggelente...a szobám melletti fürdő ajtaja-ablaka nyitva, hogy jöjjön be levegő...de pont a fürdő mögött van a szomszéd hátsó kertje, és a két eb kora reggel nyüszítve-ugatva várja a gazdit meg a reggelit, meg hörögve-dörömbölve "ölik" egymást, játszanak...saját kutyám éjjel okkal ugat, nappal mikor-hogy

2014. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!