Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos kiskutyának lehet...

2 hónapos kiskutyának lehet adni csirke májat, nem megy tőle a hasa?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából nem tudom de én 3 hónapos koráig prémium minőségű kutyakajával ettettem hogy szépen fejlődjön és hogy ne legyenek ilyesmi bajok mint pl hasmenés.
2014. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de csak nagyon keveset. Felnőtt kutyának is csak keveset lehet adni a májból. Tehát napi szinten semmiképpen.
2014. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Susa az2 tápot (bárányos,rizses) áztatva kap,meg kecsketejet.
2014. júl. 18. 14:36
 4/5 blackduck válasza:

A kecsketejtől nem megy a hasa?

A sima tehéntejtől úgy tudom, szokott.

Kezdő kutyásként kipróbáltam, az enyémnek is bántotta a pocakját.

És én is táppal etettem.

2014. júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem foxi kutyusunk van, nagyon szereti a májat, de sajnos csak ritkán és keveset kap,mert hasmenést okozott neki és mindig ette a zöld füvet,aztán kihányta. Mióta csak nagyon ritkán kap, igy semmi baja nincs. Szereti a rizs minden változatát, de kap jó minőségű tápot és még a kefírt is nagyon szereti,de csak ha a dobozában hagyok neki!!!Ezt csak azért irtam bővebben, mert gondot is okozhatnak azok a kaják is amit nagyon szeretnek!!!
2014. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!