Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirke allergiás kiskutyának...

Csirke allergiás kiskutyának milyen tápot adjak?

Figyelt kérdés
Eddig Acana Juniort kapott,de kiderült,hogy allergiás a csirkehúsra.Akartam venni az Acanatól Lamb & Apple tápot de azt mondta az eladó hogy abból nincs csak felnött,és ajánlotta a Dog Chow Lamb & Rice Junior tápot,de ez tudom nem olyan jó minőségü mint az Acana.Baj lenne ha a felnött Acanát kapná?Vagy jó ez?Nem baj hogy nem prémium táp?Vagy valami mást tudnátok ajánlani? 4 hónapos
2010. aug. 3. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért 4 hónaposan még nem adnék neki felnőtt tápot

[link]

[link]

[link] salmon&rice-15kg-2255-3.html

2010. aug. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ez? [link] Én is ezt használom, a normál felnőtt változtatot és sok keresgélés után végre beválik.
2010. aug. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Dog Chow bárányos tápja biztos hogy tartalmaz csirkét.

Milyen fajta a kutyád? Én a csirkeallergiás kutyámnak 5 hónapos kora óta adom az Acana bárányos - almás tápját, kap mellé zöldkagyló kivonatot mert nagytestű.

A brit tápokat én is nézegettem, de abban van csirkezsír ezért nem mertem neki megvenni mert a dokink szerint az is allergizálhat.

A csirkeallergiát hogyan állapították meg? Biztos hogy arra allergiás?

2010. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az acana pacifica táp minden életkorban adható! Biztos szeretné és nagyon jó minőségű.
2010. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!