Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova dobjam a kutyaürüléket?...

Hova dobjam a kutyaürüléket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha felszedem a kutyám ürülékét, ugye beleteszem egy zacskóba. Utánna pedig kidobom. Erre van külön gyűjtő/kuka, vagy csak dobjam bele a háztartási kukába vagy hogy? Veszélyes hulladéknak minősül? Első kutyám, nincsenek ilyen tapasztalataim, úgyhogy ne nézzetek h*ülyének légyszi. Az értelmes válaszokat köszi.!

2014. júl. 20. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár én falun lakom és csak az erdőbe viszem ahol nem kell szedni, de nekem az tűnik logikusnak, ha az első kukába bedobod. Csak nem várják el,hogy avval mászkálj.
2014. júl. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én amikor sétálok vele, valamelyik kukába beledobom. Más kukájába nem szoktam, de köztéribe igen.
2014. júl. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Bárhova lehet dobni.
2014. júl. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Veszélyes hulladéknak minősül, de eddig még senkinek se szóltak, hogy ne dobja a kommunális hulladék közé. Én is oda dobom. Nincs is rá kialakult gyakorlat, hogy ezen kívül mi mást lehetne kezdeni vele. Mondjuk be lehetne szántani, arra van valami előírás, hogy hektáronként mekkora mennyiséget lehet, de ez nem túl életszerű megoldás, főleg nem egy nagyvárosban.
2014. júl. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kukába vele ha nincs saját kuka vagy köztéri kuka akkor a más kukája is megteszi
2014. júl. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De értelem szerűen mindenképpen kültéri kukába :-)
2014. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2014. júl. 23. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!