Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha van egy megműtött két éves...

Ha van egy megműtött két éves bordeauxi szukám és össze akarok költözni valakivel akinek van két schnauzerje (egy idősebb nőstény és fiatal kan), akkor mire számítsak?

Figyelt kérdés
Emberekkel mindhárom nagyon kedves...gondolom először utcán eresztenénk össze őket...az én dogom eddig kint is bent is kutya volt, tehát "családtag"...van esély, hogy ebből jó dolog süljön ki? A kutyák összeszokását illetően?
2014. júl. 20. 11:35
 1/6 anonim válasza:
35%
hatalmas orgiákra és spermafoltokra
2014. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az enyém ivartalanított

nem attól félek, hogy orgiáznak...

2014. júl. 20. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Te ismered a saját kutyádat.Akkor az ő reakcióját tudod.

A másik ember is nyilván ismeri a kutyáit,tehát ő is tudja,hogy kijönnek-e idegennel vagy sem.


Mi innen a messzeségből,egyikőtök kutyáját sem ismerjük,tehát fogalmunk sincs,hogy mi lesz :D


Esetleg a 2 szuka között lehet gond.De ez is a neveltségtől függ.Nekem egy kan amstaffom van,mégsem izgulok soha,ha új kutya érkezik,mert tudom,hogy az én kutyámmal nincs gond.Pedig amstaff.( 2 év él együtt egy szintén kan snacival,a legnagyobb harmóniában)

2014. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az enyém nagyon békés, de abban biztos vagyok ha meg kell védenie magát, erősebb a másik kettőnél...

A másik kettőnek meg a saját területére kell beengednie egy idegent...

2014. júl. 20. 12:44
 5/6 sippara ***** válasza:
Ha van három jól nevelt, normálisan szocializált kutya, akkor nincs mitől félni. Ha meg nincs, akkor először a kutyákat kéne megnevelni és szocializálni, és aztán összeköltözni. Ezt nektek kell tudnotok.
2014. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Neveltek, iskolázottak...

Csak valahol még korábban olvastam, hogy idősebb szuka nem szokott összeszokni fiatallal...

2014. júl. 20. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!