Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy idősebb nőstény kutya...

Egy idősebb nőstény kutya (husky) hogyan viszonyul egy kis kutyához ami nem a sajátja?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 12:46
 1/8 anonim válasza:
Sztem tojik rá .
2010. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a már meglévő husky szocializációjától függ. Ha alapvetően békés, barátságos, kijön más kutyákkal (amit nyilván a séták alatt lehet megtapasztalni), akkor semmi probléma nem lesz.

Ha nem jön ki más kutyákkal, akkor előbb rendbe kell tenni, szocializálni, és utána jöhet a második kutya.

A normális felnőtt kutyák nem bántják a kölyök kutyákat. Ez nincs összefüggésben azzal, hogy a sajátja vagy nem a sajátja.

2010. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2010. jan. 27. 08:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy nőstény felnőtt kutyus mikor megkaptam a kisfiú vizslámat. Nem bántotta néha kicsit helyre rakta de az nem is baj mert így tudta hogy is kell viselkedni a felnőttekkel :) (persze volt hogy megijedtem mikor vonyított szegény de épp hogy megfogta, csak a kicsi megijedt) Általában nem bántják a felnőttek a kölyköket. Persze ha csak nem vmi "elmebeteg" :( :)
2010. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nálunk a husky leányzó "kicsi", még egy éves sincs, de van mellette egy másik öreg kutya aki még egy pár évig bírja, de nálam már most tervbe van véve hogy a kislány mellé majd veszek egy fiú huskyt. Csak a leányzó még így is irigy az öregre pedig vele többet foglalkozunk mint a másikkal. És kicsit félek hogy a kölyköt majd bántaná...
2010. jan. 28. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, Nálunk is féltékeny a 11hós vizslám pedig vele sokkal többet foglalkozom vele. (mindig arrébb löki az idősebbet aki kisebb.) :D De te ismered a husky-dat hogy mennyire barátkozós típus. Vagy épp mennyire domináns. Én merném vállalni a kiskutyust mert a vizslám nagyon barátságos. :)
2010. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:

Először közli vele, hogy ő a főnök, aztán játszani fog vele.

Az én husky szukám először minden kiskutyát meg akart szoptatni, pedig nem volt még kölyke. Aztán hogy nem szopott az ebadta, elverte. Másnapra már játszott velük.

2010. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. febr. 2. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!