Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kiskutyám?

Miért csinálja ezt a kiskutyám?

Figyelt kérdés

van egy kis yorki kan kutyusom és mostanában mindig olyat csinál hogy két lábra áll megöleli a lábam és ugrál nagyon cuki olyankor min valami kislabda anyáék azt mondták hogy játszik meg minden kutya csinálja de ma valami fehér gennyes szerű valamit kent a lábomra nagyon megijjedtem hogy mi lehetett de nem látok rajta semmilyen sebet lehet hogy ez bűzmirigy mert ha jól tudom a kutyáknak is van de nem volt büdös mondjuk nem szagolgattam de nem éreztem semmit

a ti kutyátok is szokott így játszani miért csinálják ezt? nagyon vicces amúgy



2014. júl. 20. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meghágja a lábad. Dominencia probléma van. Állítsd le ilyenkor!
2014. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem értem amit írsz
2014. júl. 20. 14:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkúr a kutyád, te meg cukinak találod. Pfúúúúújjjj. Hány éves vagy, nyolc?
2014. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén kamuszaga van a dolognak :)
2014. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, amit az első írt, hogy nincs normálisan szocializálva a kutya, és magát gondolja falkavezérnek, téged pedig alsóbbrendű tagnak. És ez egyáltalán nem lesz cuki később.
2014. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és hogy tudom erről leszoktatni? zavarjam el kiabáljak rá és akkor nem fogja csinálni?
2014. júl. 20. 15:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosan. Rászólsz, hogy nem szabad, fúj, és lerázod a lábadról. Egyáltalán nem cuki a dolog, inkább gusztustalan, és nagy pofátlanság a kutyád részéről.
2014. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt sem tudod,hogy néz ki a kutya párzó mozdulata. Te hol voltál a biológia órákról? A kutya téged alárendeltnek tekint,ezért ledominál,amit te cukinak tartasz... A fehér micsoda pedig g..eci volt. Szintén biológia órai anyag a bűzmirigy,ami a kutya végbélnyílása mellette helyezkedik el belülről,tehát az semmiképp nem kerülhetett a lábadra. Azt a doktorbácsi fogja kinyomni,ha szükséges. Javaslom neveljétek meg a kutyát,vagy ami még jobb,vigyétek kutyaiskolába,mert nektek baromira gőzötök sincs a kutyanevelésről.
2014. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jól van na 10 éves vagyok azért én sem tudhatok mindent :(
2014. júl. 20. 16:10
 10/10 anonim ***** válasza:
10 évesen épp itt az ideje, hogy alaposan utánanézz a kutyanevelésnek, mielőtt teljesen félrenevelitek szegényt. Erre a legjobb egy normális kutyaiskola lenne (ahol a közhiedelemmel ellentétben a gazdit oktatják), de legrosszabb esetben jó kutyanevelésről szóló könyvek + tapasztalt kutyás ismerősök is tudnak segíteni.
2014. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!