Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Levághatom én is a kutya...

Levághatom én is a kutya körmét, vagy vigyem inkább állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
A kutya nem az enyém, hanem mamámé. Amolyan tipikus falusi, aki megkapja az évi kötelező oltásait és letelt. A szőre ápolatlan, és sokszor tér egyet a ház mögötti kanálisparton, miután valahogy kinyitja a reteszt. Tegnap óta mamámnál vagyok, és a kutyának ez az oldalsó körme elég hosszú, már lassan eléri a bőrt.
2014. júl. 20. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos magadban, vidd el orvoshoz.
2014. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kutya körömvágóval tudod csak levágni.Amit állatfelszerelés boltban vehetsz.Viszont látni kell,meddig fut az ín a körmében,mert ha bele vágsz vérezni fog és azt gyorsan le kell fertőtleníteni.Szóval azt javaslom inkább vidd orvoshoz ingyen vagy kb 500 ft-ért levágják neki.
2014. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nem a tied ne kockázztass

kutyakozmetikába vidd ne orvoshoz

ha veszel direkt erre való cuccot és a kutya kezelhető akkor próbáld meg óvatosan

sok sikert

2014. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem a tied a kutya és elhanyagolt, vidd orvoshoz (NE kozmetikushoz, mert ha belevág a köröm élő részébe ő nem tudja kipucolni!!!).


Egyébként egy kutyának otthon is lehet vágni a karmait, bár a fekete karmúakét kicsit körülményesebb :)

[link]


És kutyának való körömvágó olló kell hozzá, más nem jó:

[link]

2014. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!