Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma kaptam egy 7 hetes kiskutyá...

Ma kaptam egy 7 hetes kiskutyát és most kint van egyedül a sötétbe nagyon sajnálom, de félek, ha kimegyek hozzá még rosszabb lesz. Nagyon fél kint? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
vidd be a háza magadhoz.
2010. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem vihetem mert nem szoba kutya lesz, és anyukám sem engedné
2010. jan. 9. 18:04
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Ha fedett helyen van akkor semmi baja nem lesz.
2010. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaházban van? Rakj be neki egy takarót, vagy vigyél ki neki egy plüsst. És legyen kint játék is.
2010. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
fedett helyen van, nem lesz baja, csak szomorú vagyok h kint van egyedül és biztos h fél :( aludni tud majd ?
2010. jan. 9. 18:07
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem kellett volna még elhozni, ilyen idősen még borzasztó kicsi ahhoz, hogy tök egyedül legyen kint az udvaron.
2010. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nemsokára 2 hónapos miért ne lehetne ?
2010. jan. 9. 18:15
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát az első napok, hetek biztosan nehezek lesznek neki. Az a sok inger, ami a kiskutyát éri, az alomból való kikerülés után, nagyban befolyásolja a személyiségét, ezért gondolom, hogy sztem jobb ha az első időkben a családdal van. A mi kutyánk is fél éves korában került ki az udvarra, viszont élvezte és nem volt nehéz megszokni neki.
2010. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert 8-10 hetes koráig a legjobb helye a testvéreivel és az anyjával lenne, mert így a szocializációval később gondjai adódhatnak.
2010. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

Szia!

Ne félj nem lesz semmi baja. Nekünk is épp ma lett két kiskutyánk, és ők is kint vannak.(fedett helyen, és vastag szivacs van alattuk).Egy pár napig biztos hogy nyafogni fog éjszakánként, de 2-3 nap múlva már megszokja az új helyét. Nem is baj ha nem viszed be a szobába, így legalább hamarabb megszokja a helyét.

2010. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!