Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem áll rá a jobb lábára a...

Nem áll rá a jobb lábára a kutyám. Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
Jobb első lábával gond van 2 hete. Elvittem azonnal orvoshoz, először toklaszra gyanakodtunk (fel is volt dagadva a mancsa, rá egy napra már nem ). Kapott fájdalomcsillapítót, enyhült, sőt szinte el is múlt. Pár nap múlva újra jelentkezett a probléma, megint orvos, megint kapott fájdalomcsillapítót. Aztán megint elmúlt. Ma hazajottem, annyira nem tudott ráállni, hogy alig jött ki elém. Azonnal orvoshoz mentünk aki elkuldott ortopédiara.. Na de az éjszaka nincs. Ahol lett volna ott nem fogadnak mert nem Sürgősségi. Hát én nem tudtam nézni ahogy szenved, mert Begörcsölt a lába és nyüszített. Elvittem ügyeletre kapott egy erős fájdalomcsillapító injekciót. És holnap talán tudnak fogadni. Nagyon aggódom, aludni sem tudok. 3 éves a Kutyám. Staffordshire terrier. Nekem Ő családtag, elsírtam magam mikor megláttam. Legrosszabb a tehetetlenség...

#kutya #fájdalom #nem áll lábra
2014. júl. 21. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis, melyik lába a 4 közül?
2014. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Jobb első lábával..."


Nekem nem volt ilyen, de jobbulást mind a kettőtöknek :)

2014. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 elvis14 válasza:
Én még nem jártam így de a kutyám igen.
2014. júl. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én bullmacival jártam így, 2 éves volt. Meg kellett műteni szintén a jobb mellső lábát. Annyira hirtelen nőtt, hogy az egyik csontja (azt hiszem) a sing gyorsabban nőtt, mint az orsócsontja és szétbarmolta az ízületét. Jobb lett, de helyre nem jött. Az enyém ilyenkor be is lázasodott és megdagadt az alsó lábszára.

Remélem, nálatok semmi komoly.

2014. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.. Bocs, késő volt már és irgalmatlan hőség :))

Röntgennek lehet pontosan megtudni, mi a baj. Ha fiatal, csonthártya gyulladás is lehet. Ha felnőtt, könyök dp, váll, vagy csukló elváltozás , sérülés.

2014. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!