Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pécsen hol tudok Josera tápot...

Pécsen hol tudok Josera tápot venni? Ötletek?

Figyelt kérdés

Én is kisállateledel boltban dolgozom, de nálunk nem kapható és eddig ahol jártam nem találkoztam vele.

Lenne ötlet, hol lehetne beszerezni? Akár kimérten is. Egyelőre csak kostoltanám, és ha bejön rendelném a nagyobb mennyiséget.

Köszönöm!



2014. júl. 22. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendelj neten, tuti olcsóbb is úgy mint boltban.
2014. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rendelj neten. Ahhoz, hogy meg tudd nézni, mennyire jó a kutyának, nem 1-2 kiló kell, általában ennél hosszabb idő kell, hogy kiderüljön, mennyire jó a számára.
2014. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendelj, egyv csomo webshop van, országszerte szállítanak: petissimo.hu, petne.hu, tapfutar.hu, abc-zoo.hu ...
2014. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az intemix.hu oldalon meg tudod nézni, hogy kik árulják még. Ők importálják de nem tudták nagyobb üzletekbe kihelyezni, ezért saját hálózatot építettek ki, tenyésztők és kis boltok értékesítik.

Én a petissimo-tól rendelem. Kipróbáltam az összeset, az economy és az olcsó junior kivételével bejött mindegyik. A kutyáim szeretik, jó a kondijuk tőle, szép a szőrük és a kaki sem sok utána.

2014. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is neten rendelj, én is ott szoktam venni joserát, csak én a cicámnak. :)
2014. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2014. júl. 23. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!