Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámmal már lekéstem a...

A kutyámmal már lekéstem a Junior osztályban történő eredmény elérést. Ha csak sima Championt szerzek neki és fog kelleni mint tenyészkan?

Figyelt kérdés
Most tekintsünk el a kinézetétől, szűréseitől és egyebektől.
2014. júl. 22. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha Championt akarsz szerezni neki, nem lehet eltekinteni a kinézetétől. :D Amúgy egy championátus és a megfelelő tenyésszemle eredmények mellett már sokaknak kellhet, mint tenyészkan. De az igényesebbeknek még ezek után is csak a megfelelő egészségi szűrések meglétével.

Az tök mindegy, hogy juniorként volt-e eredményes vagy sem, ha később az.

2014. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezektől nem lehet eltekinteni.

De ha ezek jók és csak a junior hiányzik nem hinném hogy lenne belőle baj. De csak akkor nem ha a többi mind megvan és igényes a kozmetika

2014. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy azokat most ne vegyük figyelembe, szimplán csak azt, hogy nincs meg neki 2 ország junior championja.
2014. júl. 22. 13:15
 4/14 A kérdező kommentje:
Hopsz. Most olvasom, hogy elírtam. Akkor fog kelleni mint tenyészkan?
2014. júl. 22. 13:35
 5/14 anonim ***** válasza:

Biztosan "hátrányt" szenved az olyan kutyával szemben, akinek akár 5 ország championja is van. Már akiknél csak a címek jelentenek tenyészértéket.

Egy kutya tenyészértékét nem csak a címek sokasága jelenti. Számít a vonala, az örökítő képessége is.

2014. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A vonala nagyon jó a kutyámnak viszont az apja rengeteget fedezett és egy csomó kölyke van. A kinézete nagyon szép, rengeteg több championátus kant ismerek aki nagyon csúnya számomra. Örökítő képességét még nem tudom. HD/A és ED/0, sperma 94%-os. Egyenlőre ez a két eredmény érkezett meg.
2014. júl. 22. 13:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Ott lehet a gond majd a te kutyáddal. Általában egy menő kan végig fedezi az országot. Aztán a tőle jövő kanoknak már szinte 0 az esélye . Okos tenyésztő nem itthoni divatkantól szerez kutyát.
2014. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak van igaza!

Én is jó messzire mentem a kanért.

2014. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én külföldön vagyok, szóval nem akadály ha Magyarországról vagy máshonnan akarnak kölyköket.
2014. júl. 22. 15:23
 10/14 anonim ***** válasza:
itt az a kérdés, hogy a te kutyád végtermék, vagy ugyanolyan jól örökit. Azért mert millió championja van, nem lesz felkapottabb. Ha legalább 3 különböző szukától jó minőségű kiskutyái lesznek, akkor kezdik el keresni az emberek. A sok kiállitás egy tenyésztésre szánt kan esetében viszont annyiból hasznos, hogy igy könnyebben találják meg a szuka tulajdonosok.
2014. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!